Connect with us
Reklama

Branżowy Ośrodek Szkoleń

 

Pracownicy KNC nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje dzięki prowadzonemu przez firmę systemowi szkoleń

KNC prowadzi Branżowy Ośrodek Szkoleniowy (BOS), ukierunkowany na przygotowanie i organizację szkoleń oraz praktyk m.in. dla pośredników, rzeczoznawców i zarządców nieruchomości oraz organizacji zawodowych. Usługi świadczone przez BOS wykonywane są przez doświadczonych analityków, wykładowców i trenerów z całego kraju. Zajęcia prowadzone są w różnych formach szkoleń oraz warsztatów. Skierowane są nie tylko do pracowników biur, a także do ich właścicieli i menadżerów.

Organizujemy także profesjonalne szkolenia z zakresu obrotu nieruchomościami i dziedzin pokrewnych, na które zapraszamy także osoby spoza firmy. Wykłady prowadzą wybitni specjaliści ds. nieruchomości.

 Dajemy też szansę młodym i niedoświadczonym osobom, by dzięki nam zdobywały nowy zawód- prowadzimy szkolenia dla kandydatów na stanowisko Agenta Nieruchomości. Pomagamy w zdobyciu licencji pośrednika nieruchomości oraz prowadzimy praktyki zawodowe. Dla najlepszych mamy miejsca pracy!

e-mail: bos@ikc.pl

 

 

W ubiegły wtorek 12.05.2020 w siedzibie KNC Nieruchomości Sp. z o.o w Tarnowie odbyło się szkolenie nowych agentów tym razem w formie on-line, którzy wkrótce rozpoczną pracę w oddziałach KNC Nieruchomości. Po szkoleniu teoretycznym prowadzonym przez prezesa grupy KNCN Rafał Stec wszyscy agenci zostali przydzieleni do pośredników prowadzących u których odbędą szkolenia praktyczne. Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się egzamin na licencjonowanego agenta sieci KNCN.
Życzymy powadzenia na egzaminie i mamy nadzieję, że wszyscy go zdadzą 😉
A już niebawem kolejne szkolenie dla grupy agentów KNC Nieruchomości.

 

Polub nas na FB

Advertisement