//

Grupa się rozrasta. Powstało kolejne biuro KNCN Nieruchomości na Podkarpaciu

1 minuta czytania

Grupa KNCN – współwłaściciel Ilustrowanego Kuriera Codziennego –  się rozrasta! Dziś została podpisana kolejna umowa franczyzowa, a tym samym powstaje kolejne biuro sieci KNCN na Podkarpaciu. Wkrótce takie biuro będzie miał w Rzeszowie Ilustrowany Kurier Codzienny.

Jak mówi Rafał Stec, prezes grupy kapitałowej KNCN, to szczególny dzień, ponieważ franczyzobiorcą jest osoba od lat związana z firmą.

Pani Ewelina Machnica od 13 lat była zatrudniona w oddziale rzeszowskim sieci. Najpierw w charakterze agenta, później pośrednika, a od kilku lat pełniła funkcję dyrektora oddziału Rzeszowskiego.

– To kolejny etap rozwoju personalnego i przemyślana ścieżka kariery zawodowej. Jestem pewien, że Pani Ewelina odniesie sukces w Nieruchomościach a jej biuro będzie jedną z najlepszych placówek w Polsce – mówi Rafał Stec.

Ewelina Machnica jest fachowcem w 100% przygotowanym do prowadzenia placówki KNCN nieruchomości na własny rachunek. Jej profesjonalizm, zdobyta wiedza, wieloletnia praktyka w zawodzie, dalsza współpraca oraz wsparcie i narzędzia KNCN gwarantują osiągnięcie sukcesu.

Zarówno Rafał Stec jak i cała ekipa pracowników i współpracowników grupy KNCN dziękują za dotychczasową współpracę i życzą wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Niech się darzy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

"Nie czuję się bohaterem". Stanął w obronie czarnoskórego mężczyzny, sam został pobity

Następny wpis

Tarnów: fontanna w Parku Sanguszków. Wieczorne zdjęcia