Connect with us
Reklama

ikcfranczyza

Otwórz własną Redakcję IKC


dołącz do największego serwisu informacyjnego


i ogólnopolskiej gazety
Otwórz własną Redakcję IKC, dołącz do największego serwisu informacyjnego i ogólnopolskiej gazety w Polsce

Na bazie innowacyjnych narzędzi i przy wsparciu profesjonalistów z branży dziennikarskiej zapraszamy Cię do wspólnego projektu.

W tych trudnych dla Polski czasach wskrzesiliśmy ikonę przedwojennego dziennikarstwa „Ilustrowany Kurier Codzienny”, który powstaje jak feniks z popiołów, a wkrótce będzie największym konsorcjum prasowym w Polsce opartym w 100% na polskim kapitale.

Na obecnych zgliszczach polskich mediów, wszechobecnej bylejakości i braku poszanowania etyki dziennikarskiej powstaje „Ilustrowany Kurier Codzienny IKC”.

Naszą misją i celem jest stworzenie nowego standardu na polskim rynku mediów.

W każdym mieście wojewódzkim i powiatowym już wkrótce zostanie utworzona lokalna redakcja IKC, a Ty możesz zostać jej właścicielem. Zrobimy wszystko, by wspólnie osiągnąć sukces, chcemy żebyś zarabiał i tworzył z nami markę, która nawiązując do najlepszej przedwojennej gazety – będzie działała według najwyższych standardów, etyki dziennikarskiej, pluralizmu ideowego oraz wolności słowa.

Dołącz do nas i zapisz się w historii polskiego dziennikarstwa. Razem z nami zbuduj konsorcjum medialne, nawiązujące do sukcesów i osiągnięć największego przedwojennego koncernu wydawniczego IKC.

Masz pytania, jesteś zainteresowany naszą ofertą to pisz lub dzwoń.

Rafał Stec prezes IKC – osoba odpowiedzialna za ekspansję i rozwój sieci. Udziela informacji związanych ze szczegółami związanymi z umową franczyzową i współpracą.

franczyza@ikc.pl tel. +48602725783

Tomasz Jamrozik Redaktor Naczelny IKC – osoba, która kieruje całością działań redakcji od strony merytorycznej i odpowiada za kształt oraz zawartość czasopisma. Udziela informacji z zakresu współpracy, narzędzi i wsparcia redakcyjnego IKC.

kontakt@ikc.pl tel. +48509105880
Polub nas na FB

Advertisement