/

Jak zostać właścicielem luksusowego apartamentu z widokiem na morze? Oferta KNC. Sprawdź.

4 minut czytania

Grupa KNC, współwłaściciel Ilustrowanego Kuriera Codziennego,  od kilkudziesięciu lat działa z powodzeniem na rynku nieruchomości. Dziś mamy dla was wyjątkową ofertę inwestycyjną. Co powiecie na apartament z widokiem na polskie norze i możliwością podnajmu dla turystów?

To bardzo atrakcyjna oferta! Jeden z właścicieli oddziału KNC Nieruchomości już zakupił jeden apartament. Dlatego jesteśmy przekonani o atrakcyjności tej oferty.

Cena od 11500 zł/m2 netto

Grupa KNC Nieruchomości proponuje inwestycję jedyną w swoim rodzaju ze zwrotem z inwestycji na poziomie 7,77 % rocznie!

WARIANT 1.

Podział przychodów z udzielonych noclegów 50/50

WARIANT 2. Czynsz wypłacany kwartalnie w stałej wysokości. Przewidywany przychód z inwestycji do 7,77% w skali roku (liczony od apartamentu w stanie deweloperskim).

W obiekcie basen panoramiczny / kryty kompleks basenowy/ luksusowa strefa spa & wellness / bar i kawiarnia widokowa, restauracje / imponujące centrum konferencyjno-biznesowe.

Ten wyjątkowy wśród nadmorskich inwestycji projekt łączący w sobie wspaniałą lokalizację, nowoczesną architekturę oraz szereg udogodnień mogących wpływać na wzrost potencjalnego zysku z inwestycji. Z powodu niewielu dostępnych działek inwestycyjnych w okolicy, obiekt daje jedną z ostatnich szans na zakup nowego apartamentu w tak atrakcyjnym miejscu w Kołobrzegu.

200 metrów od plaży z widokiem na morze, standard pięciu gwiazdek.

Zainwestuj w zakup apartamentu, który przyniesie Ci bardzo atrakcyjną stopę zwrotu.

Oferowany obiekt będzie jednym z najwyższych i najbardziej luksusowych budynków w Kołobrzegu oraz jednym z nielicznych z basenem infinity edge w Polsce.

Inwestor odpowiedzialny za realizację podpisał umowę franczyzową z Intercontinental Hotels Group.

W obiekcie zostaną wdrożone standardy i założenia projektowo-jakościowe charakterystyczne dla międzynarodowej sieci Crowne Plaza. Hotel Crowne Plaza Resort Kołobrzeg połączy biznesowe DNA marki z udogodnieniami charakterystycznymi dla prestiżowych hoteli w kurortach.

Umowa franczyzowa z renomowanym brandem hotelowym z grupy Intercontinental Hotels Group pozwoli zapewnić przyszłym gościom najwyższej klasy wypoczynek. IHG to jeden z najważniejszych graczy na światowym rynku hotelarskim, który posiada w portfolio blisko 5.800 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Ponadto grupa zarządza również programem lojalnościowym IHG Rewards Club, który skupia ponad 100 milionów członków. Należąca do IHG Crowne Plaza istnieje od 1983 roku i obecnie jest jednym z najszybciej rosnących prestiżowych brandów hotelowych. Pod szyldem marki funkcjonuje aktualnie 429 hoteli na całym świecie.

Kołobrzeski hotel będzie drugim w Polsce obiektem marki Crowne Plaza, ale pierwszym w tym kraju hotelem typu Crowne Plaza Resort.

Inwestycja doskonale wpisuje się w filozofię brandu – dzięki infrastrukturze zaprojektowanej dla gości biznesowych z dużą powierzchnią konferencyjną oraz pięciogwiazdkowym udogodnieniom, jak luksusowa strefa spa czy basen typu infinity-edge, Hotel Crowne Plaza Resort Kołobrzeg spełni różnorodne funkcje. Będzie to jeden z najwyższych budynków w Kołobrzegu aż 14k kondygnacji

Ciesz się zyskami z wynajmu przez operatora, korzystaj z pobytów właścicielskich w pięciogwiazdkowym standardzie.

Zapraszamy na prezentacje.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Ruszyły kombajny. Rozpoczęły się Żniwa Duże. Wiecie co to?

Następny wpis

Piłkarze Górnika Zabrze znowu trenują. Wśród nich nowa nadzieja klubu Aleks Sobczyk, świetnie mówiący po polsku Austriak