Connect with us
Reklama

Katowice

Jedna z czołowych światowych firm szuka w Katowicach specjalistów. Chce zatrudnić 300 osób

Opublikowane

on

W TMF Group właśnie rozpoczęła się rekrutacja. W pierwszej kolejności poszukiwani są eksperci posiadający doświadczenie w jednym z obszarów specjalizacji firmy i ze względu na bezpośredni kontakt z klientami – biegle władający językami angielskim, niemieckim lub francuskim.

Będą pracowali dla klientów z Anglii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Francji, Włoch, Belgii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburga, a nawet tych mających swoje siedziby na Wyspach Normandzkich. 

Firma swoje biuro w Katowicach ma w biurowcu Silesia Star przy ul. Uniwersyteckiej.

– Rekrutację rozpoczynamy od doświadczonych specjalistów, którzy później do swoich działów będą zatrudniać mniej doświadczonych, ale wyjątkowo zdolnych i chcących się uczyć kolegów po fachu – mówi Joanna Romańczuk, dyrektor zarządzająca polskiego i ukraińskiego oddziału TMF Group.

Do kilkuset pracujących już w Katowicach specjalistów TMF Group, czołowej firmy świadczącej administracyjne usługi biznesowe dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego, dołączy w ciągu dwóch lat kolejnych 300 specjalistów. Stworzą zespół pracujący bezpośrednio
z największymi firmami globu z rankingu Fortune 500. 

Polski oddział TMF Group z biurami w Warszawie i Katowicach – gdzie uruchamiane jest teraz Europejskie Centrum TMF Group – zatrudnia obecnie blisko 500 osób i jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

– TMF Group działa w 80 lokalizacjach na świecie, a Polska jest wśród nich jedną z najbardziej strategicznych. Polski oddział jest jednym z największych w strukturach firmy, a tutejsi specjaliści są wyjątkowo cenieni w naszych globalnych strukturach – mówi Juraj Gerzeni, dyrektor TMF Group na obszar EMEA, obejmujący Europę, Bliski Wschód i Afrykę – To uznanie znajdzie odzwierciedlenie
w zakresie obowiązków specjalistów w katowickim Centrum, którzy będą bezpośrednio pracowali
z przedstawicielami największych firm globu – dodaje Juraj Gerzeni.

Zespół TMF Group wspiera klientów w zakresie księgowości i podatków, obsługi kadrowo-płacowej oraz sekretariatu korporacyjnego. Mowa o uznanych w skali globu markach. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity. (BP)