//

Katowiczanka Miss Polski 2020! Kim jest najpiękniejsza Polka?

1 minuta czytania
fot. Anna Maria Jaromin; Facebook (Grzegorz Moskal Fotografia)

W niedzielę po raz 31. została wybrana najpiękniejsza Polka! Miss Polski 2020 została Anna Maria Jaromin – katowiczanka – podaje polsatnews.pl.

Takiego finału Miss Polski jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbyły się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.

Kim jest nowa Miss Polski?  Anna-Maria Jaromin ma 22 lata. Pochodzi z Katowic. Studiuje na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, na specjalizacji psychokryminalistyka. Jej największą pasją jest jazda konna, którą trenuje od 12 lat. W 2015 roku wygrała Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle.

Podczas wyborów Miss Polski 2020 w jury zasiadły same kobiety. Wśród nich  Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992 r.,III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University, ale przede wszystkim kulinarny autorytet i producentka programów telewizyjnych.
W gronie jurorek znalazły się również Viola Piekut –  projektantka, a także Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska oraz Magdalena Krasiborska. (BP)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.