Connect with us
Reklama

co słychać?

Komediowy weekend w Teatrze Żelaznym

Opublikowane

on

Już 12 lutego pierwszy spektakl z publicznością w Teatrze Żelaznym. To „Shirley Valentine”. Dzień później „Sex dla opornych”. Od 18 lutego jeszcze jedna komediowa propozycja „Oddam żonę w dobre ręce”. 

„Shirley Valentine”

Spektakl w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach. Jedyną jej powierniczką jest kuchenna ściana, z którą rozmawia. Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop do Grecji. Propozycja wydaje się abstrakcyjna i niemożliwa do zrealizowania.

Seks dla opornych

Długoletnie małżeństwo postanawia wyjechać na weekend do eksluzywnego hotelu, by ożywić swój związek. Biorą ze sobą egzemplarz popularnego poradnika małżeńskiego pt. „Sex dla opornych”.

Oddam żonę w dobre ręce

Oto po latach spotykają się dawni koledzy ze szkoły, w idealnym momencie na zmiany w życiu każdego z nich. Człowiek sukcesu i materialista oraz niedopasowany, wieczny pechowiec stojący nad przepaścią, a także wyjątkowa kobieta, będąca kolejno żoną jednego i drugiego.
Jeśli dodamy do tego piekielnie zabawne, miejscami absurdalne  i niepozbawione refleksji dialogi w stylu komedii bulwarowej, świetnie zawiązaną intrygę mamy przepis na komedię roku! (BP)