Connect with us
Reklama

Tarnów

Minister sportu: Rekomendujemy odwoływanie wszystkich imprez sportowych, tych mniejszych też. W Tarnowie mecz bez publiczności

Opublikowane

on

Tarnów- Warszawa. Premier Mateusz Morawiecki poinformował we wtorek (10 marca) o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce. Danuta Dmowska-Andrzejuk, minister sportu, zarekomendowała jednak, by w najbliższym czasie nie odbywały się żadne imprezy sportowe, także te niemasowe.
– Rekomendujemy odwoływanie wszystkich imprez sportowych, niekoniecznie w skali masowych, tych mniejszych też, ze względu na ryzyko zarażenia koronawirusem. Będziemy wspierać polskie związki sportowe w podjętych krokach – powiedziała Dmowska-Andrzejuk.
W Tarnowie najbliższy mecz domowy Grupa Azoty Tarnów z MMTS Kwidzyn, zaplanowany na sobotę, 21 marca, zostanie rozegrany bez publiczności. Dla osób, które zakupiły bilet i osób z karnetami będzie osobny komunikat.
Czytaj dalej

Tarnów

Tarnów: pogrzeb dwóch dziewczynek, ofiar Holokaustu, na Cmentarzu Żydowskim

Opublikowane

on

Pogrzeb Salomei Korzennik i Racheli Pacher – żydowskich dziewczynek, których szczątki zostały ekshumowane – odbył się we wtorek wieczorem na cmentarzu żydowskim w Tarnowie. Nastoletnie przyjaciółki zostały zamordowane w sierpniu 1942 r. w Kołaczycach i tam wcześniej pochowane.

Czytaj dalej

Katowice

Znamy tegoroczną trasę Tour de Pologne. Po drodze Katowice, Rzeszów i Tarnów, z wielkim finałem w Krakowie

Opublikowane

on

Dodane przez

Czesław Lang zaprezentował trasę 78. Tour de Pologne UCI World Tour, który w tym roku potrwa od 9 do 15 sierpnia. Wyścig zaskoczy wieloma nowościami. Pod względem sportowym będzie bardzo wymagający – mówi Czesław Lang.

Czytaj dalej

Tarnów

Zapraszamy! Otwarte! Teatr wznawia działalność i szuka “Mecenasów”

Opublikowane

on

Teatr im. Ludwika Solskiego do końca sezonu zaprezentuje dwie premiery, wróci do wcześniej granych tytułów na wszystkich scenach. Zostanie wprowadzony do sprzedaży „Bilet Mecenasa” a wielbiciele lektury będą mogli ją uskutecznić na Zielonym Dachu w towarzystwie aktorów. Nie zabraknie też wyjątkowego konkursu.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne