Miodobranie w Woli Rzędzińskiej (zaproszenie)

2 minut czytania

Już po raz czwarty gmina Tarnów zaprasza do Woli Rzędzińskiej na Miodobranie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 6 września na terenach LKS „Wolania”. W jego trakcie na wszystkich czekają kiermasz miodu, degustacje produktów pszczelich czy pszczele konkursy. Gwiazdą wydarzenia będzie kabareciarz STAN TUTAJ.

Wola Rzędzińska to miejscowość z tradycjami pszczelimi, gdzie prowadzenie licznych pasiek jest często zwyczajem rodzinnym. Oprócz różnego rodzaju miodów, pszczelarze z Woli Rzędzińskiej słyną również z wytwarzanych na bazie miodu regionalnych produktów tradycyjnych. W niedzielę będzie więc okazja skosztować słodkich wyrobów, jak również zakupić miód i inne wyroby pszczele. Poza tym poznamy sposoby jego wytwarzania, będzie też szansa zwiększyć swoją wiedzę o pszczołach, chociażby uczestnicząc w konkursach z nagrodami.

Jednak organizatorzy przygotowali dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Wolę Rzędzińską nie tylko pszczele atrakcje. Będzie konkurs na najpiękniejszy latawiec oraz loteria fantowa z wartościowymi nagrodami. Oprócz tego degustacje potraw regionalnych serwowane przez Koło Gospodyń Wiejskich czy bufet. I jak zwykle za darmo. Gwiazdą wydarzenia będzie STAN TUTAJ. Znany kabareciarz obiecał dać w Woli Rzędzińskiej prawdziwy show, rozśmieszając wszystkich do łez.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Bitwa Radłowska. 76. rocznica – zaproszenie

Następny wpis

Pasieka Otfinowska. Pocisk artyleryjski w Dunajcu zatrzymał przeprawę promową