Connect with us
Reklama

Katowice

Możesz mieć swój własny billboard! Do akcji z okazji 50-lecia Spodka zachęca Roobens z Bytomia

Opublikowane

on

Uwaga konkurs! Możesz mieć swój własny billboard. Jak to zrobić? W kilku śląskich miastach pojawiły się nietypowe billboardy z okazji 50-lecia Spodka. Autorem dowcipnych tekstów jest Roobens z Bytomia, twórca zabawnych śląskich memów, które robią furorę w sieci. Akcji billboardowej towarzyszy konkurs dla mieszkańców naszego regionu. 
 – Wraz z „Katowice –  oficjalny profil miasta” świętujemy Jubileusz 50-lecia Spodka! Na całym Śląsku (Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Gliwice i Tychy) możecie zobaczyć billboardy mojego autorstwa! A co za tym idzie, ogłaszamy konkurs, w którym możesz wygrać billboard ze swoim tekstem! – zachęca do zabawy  Roobens.
Wrzucajcie swoje zdjęcia na tle Naszych billboardów, czy to w formie postów na IG, czy w formie relacji na InstaStories, dopisując SWÓJ TEKST i wygrajcie własny BILLBOARD, który wszyscy będą mogli zobaczyć w czerwcu w Katowicach. Dodatkowo zwycięzca otrzyma zestaw gadżetów i ciuchów z limitowanej kolekcji SPODEK x ROOBENS.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest: oznaczenie @roobens_, oznaczenie @miasto_katowice i użycie hashtagu #50leciespodka
Harmonogram konkursu:
6-14 maja – nadsyłanie prac (w opisanej wyżej formie)
15 maja – komisyjny wybór 5 najbardziej atrakcyjnych zdjęć z Waszymi tekstami
16 maja – głosowanie na wybrane prace na moim insta story (Instagram)
18 maja – ogłoszenie zwycięzcy
Szczegółowy regulamin pod linkiem: RoobensKonkurs (BP)

Katowice

20 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu podejrzanego o potrójne morderstwo

Opublikowane

on

Dodane przez

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa.

Czytaj dalej

Katowice

Drony, psy tropiące i konne patrole włączyły się w poszukiwania 52-latka podejrzanego o potrójne morderstwo

Opublikowane

on

Dodane przez

Trwają poszukiwania Jacka Jaworka podejrzewanego o zabójstwo 3 osób. Dziś w działaniach uczestniczy blisko 200 policjantów m. in. z prewencji, kryminalnych i śledczych zwalczających cyberprzestępczość.

Czytaj dalej

Katowice

Ponad 420 załóg „Złombola” wyruszyło dziś spod katowickiego Spodka w podróż marzeń

Opublikowane

on

Dodane przez

Ponad 420  złombolowych załóg  wyruszyło dziś spod katowickiego Spodka w długą podróż, pod hasłem „Over the rainbow”.  „Złombol” jest rajdem ekstremalnym, który ma ściśle ustalone trasy.  W tym roku kierowcy mogli wybrać jeden z czterech kierunków:  Turcję, Złote Piaski w  Bułgarii, albo Zalew Sulajewski.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne