Connect with us
Reklama

Katowice

Największe hity musicali w wykonaniu artystów Teatru Rozrywki dostępne online

Opublikowane

on

Koncert „Hity Musicali” w wykonaniu artystów chorzowskiego Teatru Rozrywki wciąż można oglądać online. Cieszył się tak dużym powodzeniem, że Teatr postanowił przedłużyć dostęp do tego wydarzenia. 

 – Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania koncertem “Hity Musicali”! Okazało się, że najpiękniejsze piosenki musicalowe słychać było nawet w Japonii – czytamy na fanpage’u Teatru. – Dziękujemy za każde wyświetlenie i zakupiony bilet. Obecność na ekranach w Państwa domach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i wsparciem.

Artyści wykonują najpiękniejsze piosenki z takich przedstawień, jak: Upiór w Operze, Koty, Skrzypek na dachu, Hamilton, Miss Saigon, Grease, Deszczowa piosenka, Mamma mia, Blues Brothers i wiele innych! Solistom towarzyszy orkiestra Teatru pod dyrekcją Mateusza Walacha. Koncert z gościnnym udziałem Elżbiety Okupskiej.

Warto zajrzeć: online.teatr-rozrywki.pl (BP)

Katowice

Samorządy stracą miliardy przez Polski Ład. Drastyczne spadki dochodów mogą doprowadzić gminy do bankructwa

Opublikowane

on

Dodane przez

Polski Ład mocno uderzy w samorządy. Samorządowcy w całym kraju obawiają się konsekwencji finansowych, które przyniosą rządowe pakiety rozwiązań legislacyjnych. Straty samorządów wynikające z utraty wpływów z podatku PIT mogą wynieść nawet 12 miliardów złotych.

Czytaj dalej

Katowice

Zabójca 11-letniego Sebastiana przez wiele lat znęcał się nad swoją rodziną. Sam miał nieszczęśliwe dzieciństwo – wyjawia była żona optyka z Katowic (Uwaga! TVN)

Opublikowane

on

Dodane przez

Tomasz M. porwał, a następnie brutalnie zamordował 11-letniego Sebastiana. W przeszłości M. uprowadził spod sklepu 9-letniego Dawida. – Próbowałem uciec. Kiedy doszedłem do drzwi i zacząłem je szarpać, zorientowałem się, że są zamknięte – opowiada po latach.

Czytaj dalej

Katowice

„Zmartwychwstałam” – mówi pani Izabela, której krótko po porodzie śląscy lekarze przeszczepili płuca. Na COVID-19 zachorowała będąc w ciąży

Opublikowane

on

Dodane przez

Lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu z powodzeniem przeszczepili płuca 38-letniej Izabeli, która będąc w ciąży, ciężko zachorowała na COVID-19. Jest to prawdziwy medyczny cud.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne