Connect with us
Reklama

Katowice

Nowy letni rozkład lotów Ryanaira. Loty z Katowic również w promocyjnych cenach

Opublikowane

on

Ryanair ogłosił rozszerzony rozkład lotów z Katowic na lato 2021. Linia będzie wykonywała 55 rejsów tygodniowo na 17 trasach, w tym 2 nowych do Trapani oraz Oslo. W rozkładzie pojawią się również loty do popularnych miejsc wakacyjnych jak Alghero, Katania, Pafos oraz do największych miast europejskich jak Mediolan, Londyn, Kolonia czy Edynburg. 

W dobrych cenach będzie można także polecieć do Aten, Dublina czy Odessy. Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do środy 28 kwietnia do północy na stronie internetowej www.ryanair.com

„Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Katowic na lato 2021, obejmujący 55 lotów tygodniowo na 17 trasach, w tym 2 nowych do Trapani oraz Oslo – mówi Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej, Olga Pawlonka. –  Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie bezpłatnie przesunąć termin podróży. Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października.

 – Siatka połączeń Ryanair z Katowice Airport w sezonie „Lato 2021” jest różnorodna i obejmuje zarówno popularne kierunki wakacyjne, jak i trasy do europejskich miast z dużą polską diasporą. Liczymy na to, że z każdym mijającym tygodniem sytuacja pandemiczna w Europie zacznie się poprawiać, dzięki temu możliwy będzie powrót do latania w o wiele szerszej skali niż w minionych miesiącach – dodaje Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA. (BP)