Przełom w sprawie „Lewego”? Jego agent miał rozmawiać z drużyną gwiazd

Szykuje się historyczny moment w karierze Roberta Lewandowskiego. Nieoficjalnie mówi się o jego transferze do jednego z najbardziej prestiżowych obecnie klubów na świecie. W tej sprawie miały odbyć się już nawet rozmowy agenta „Lewego” z przedstawicielami drużyny.

PSG chce Lewandowskiego

Jeszcze tylko przez kilka dni będzie trwało okienko transferowe. W większości europejskich lig zakończy się bowiem 31 sierpnia. Ten krótki czas być może przeważy o jednym z najgorętszych transferów w piłce nożnej. Pini Zahavi, agent Roberta Lewandowskiego, miał rozmawiać z kierownictwem Paris St. Germain na temat przeniesienia polskiego piłkarza. PSG to obecnie jedna z najbardziej na świecie „naszpikowanych” gwiazdami drużyna piłkarska. Drugim typem drużyny ma być Kingsley Coman. W świecie piłkarskim zawrzało, ponieważ wiadomość na Twitterze opublikował profil @iMiaSanMia, który słynie z przekazywania wiarygodnych zakulisowych informacji.

„Kierownictwo PSG i Pini Zahavi odbyli spotkanie, podczas którego pojawiła się możliwość transferów Roberta Lewandowskiego lub Kingsleya Comana. Para Bayernu została zidentyfikowana jako potencjalne transfery, jeśli Mbappé przejdzie do Realu Madryt przed końcem sierpnia [@GFFN].” – czytamy we wpisie.

Spekulacje potwierdził również francuski dziennikarz Simone Rovera.

Wszystko za sprawą Kyliana Mbappe 

Według informacji przekazanej przez getfootballnewsfrance.com, Real Madryt chce kupić od PSG francuskiego napastnika. Stawka jest niebagatelna, bo zawodnika wyceniono na 160 mln euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 700 mln. Paris St. Germain odrzucił propozycję, jednak wkrótce spodziewa się nowej, wyższej. Jeśli transfer Kyliana Mbappe zostanie zaakceptowany, a Robert Lewandowski zajmie jego miejsce, francuska drużyna urośnie w siłę. „Lewy” grałby wówczas m.in. z takimi gwiazdami jak Neymar, Leo Messi czy Angel di Maria.

Agent Lewandowskiego chce lepszych warunków

Według niemieckiego dziennika Bild, jeśli Bayern Monachium, którego zawodnikiem jest obecnie Lewandowski, nie zgodzi się na przeniesienie piłkarza do PSG, jego agent Pini Zahavi będzie próbował wymusić na zarządzie drużyny polepszenie warunków kontraktu.

News4Media, fot.: Sven Mandel lic. CC BY-SA 4.0

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search