///

Robert Lewandowski nie zagra dziś na Śląskim? Tymczasem trener polskiej kadry komentuje wymowne milczenie Lewego po przegranym meczu z Włochami

1 minuta czytania
fot. x-news
Piłkarska reprezentacja Polski odbyła we wtorek (17 listopada) po południu ostatni trening przed środowym (18 listopada) meczem z Holandią w Lidze Narodów UEFA.
W zajęciach uczestniczył Robert Lewandowski, którego występ w spotkaniu z „Oranje” stoi jednak pod znakiem zapytania. Snajper Bayernu Monachium w drugiej połowie meczu z Włochami doznał niegroźnego urazu i decyzja o jego ewentualnym występie ma zapaść dopiero w dniu starcia z Holendrami.
Jerzy Brzęczek, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, skomentował zachowanie kapitana kadry, Roberta Lewandowskiego, który po fatalnym w wykonaniu Biało-Czerwonych meczu z Włochami w Lidze Narodów UEFA przez dłuższy czas wymownie milczał, gdy jeden z dziennikarzy zapytał go, jakie były założenia taktyczne na to spotkanie.
– To zachowanie Roberta było troszeczkę niefortunne, tym bardziej, że jest kapitanem drużyny, ale ja mogę to zrozumieć, patrząc na przebieg spotkania. Z drugiej strony, Robert nie brał udziału w dwóch pierwszych dniach tego zgrupowania, gdzie mieliśmy dwie jednostki treningowe, co dla nas stanowi praktycznie 50 procent treningów, więc może z tego względu takie odczucie – powiedział Brzęczek.
(x-news)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.