>

Tarnów: 60-letni pirat drogowy na ul. Lwowskiej

1 minuta czytania

Jak informuje tarnowska policja w piątek, 11 września, w Tarnowie na ulicy Lwowskiej doszło do kolizji drogowej. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, tłumaczenia uczestników tej drobnej kraksy wywołały niezłą konsternację, a następnie uśmiech na twarzach.

Okazało się bowiem, że 19-letni kierowca osobowego seata, mieszkaniec powiatu myślenickiego, zatrzymał się na czerwonym świetle na wysokości stacji Orlenu. Za tym samochodem ustawił się 60-letni kierowca osobowej toyoty, mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Gdy zmieniło się światło na zielone 19-latek powoli rozpoczął jazdę. Nerwowy kierowca toyoty nie wiadomo co chciał udowodnić, jednak gdy tylko zjechał ze skrzyżowania, zignorował podwójną linię ciągłą, wyprzedził kierowcę Seata, a następnie zajechał mu drogę. Młody kierowca nie zdążył zatrzymać swojego samochodu i uderzył w przednie prawe drzwi toyoty.

Skrajnie nieodpowiedzialny starszy pan został ukarany mandatem karnym, a utrudnienia na wąskiej ulicy Lwowskiej trwały kilkadziesiąt minut.

Tarnowscy policjanci zwracają się do kierowców o spokój i opanowanie za kierownicą. Takie zachowanie niczemu dobremu nie służy, a jedynie nakręca spirale wrogości i agresji wśród uczestników ruchu drogowego.

Źródło: materiały policji

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Burdy po meczu Polonii Bytom i Ruchu Chorzów. Padły strzały ostrzegawcze. Awanturze pod stadionem przyglądały się dzieci. Zatrzymano 23 osoby

Następny wpis

Tarnowskie siatkarki zmieniły nazwę. Do grona partnerów dołączyła firma Roleski