Connect with us
Reklama

Tarnów

Tarnów: prezydent o sytuacji w mieście. Na żywo od 13:30

Opublikowane

on

Dzisiaj (17 marca) o godzinie 13.30 w przekazie telewizyjnym na żywo na miejskiej stronie i w mediach lokalnych wystąpi prezydent Roman Ciepiela, dzieląc się z tarnowianami bieżącymi informacjami o sytuacji w mieście. Nagranie z przekazu będzie później dostępne na oficjalnej miejskiej stronie YouTube – informuje oficjalna strona miasta.

Dzisiejsze wystąpienie prezydenta Romana Ciepieli (www.tarnow.pl) to początek cyklicznych spotkań z tarnowianami, z którymi tym sposobem włodarz Tarnowa chce dzielić się bieżącymi informacjami o tym, co dzieje się w mieście w tej ciężkiej sytuacji, która dotyka nas wszystkich. Będą tą drogą przekazywane nie tylko informacje dotyczące pracy Urzędu Miasta Tarnowa, który działa w bardzo nietypowych warunkach, ale również innych miejskich instytucji i nie tylko. Prezydent w miarę możliwości chce również odpowiadać na pytania tarnowian, więc prosimy je przesyłać na mailowy adres media@umt.tarnow.plz tematem „Pytanie do prezydenta”.

Pierwsze pytania w dzisiejszej audycji pochodzić będą od dziennikarzy tarnowskich mediów, bowiem ten pierwszy kontakt w tej formie chcemy potraktować również jako swoistą konferencję prasową, których, z przyczyn oczywistych, nie możemy organizować.

Nagranie z tego przekazu i kolejnych będą później dostępne na oficjalnej miejskiej stronie YouTube.

Źródło: UMT

Czytaj dalej

Tarnów

Tarnów: pogrzeb dwóch dziewczynek, ofiar Holokaustu, na Cmentarzu Żydowskim

Opublikowane

on

Pogrzeb Salomei Korzennik i Racheli Pacher – żydowskich dziewczynek, których szczątki zostały ekshumowane – odbył się we wtorek wieczorem na cmentarzu żydowskim w Tarnowie. Nastoletnie przyjaciółki zostały zamordowane w sierpniu 1942 r. w Kołaczycach i tam wcześniej pochowane.

Czytaj dalej

Katowice

Znamy tegoroczną trasę Tour de Pologne. Po drodze Katowice, Rzeszów i Tarnów, z wielkim finałem w Krakowie

Opublikowane

on

Dodane przez

Czesław Lang zaprezentował trasę 78. Tour de Pologne UCI World Tour, który w tym roku potrwa od 9 do 15 sierpnia. Wyścig zaskoczy wieloma nowościami. Pod względem sportowym będzie bardzo wymagający – mówi Czesław Lang.

Czytaj dalej

Tarnów

Zapraszamy! Otwarte! Teatr wznawia działalność i szuka “Mecenasów”

Opublikowane

on

Teatr im. Ludwika Solskiego do końca sezonu zaprezentuje dwie premiery, wróci do wcześniej granych tytułów na wszystkich scenach. Zostanie wprowadzony do sprzedaży „Bilet Mecenasa” a wielbiciele lektury będą mogli ją uskutecznić na Zielonym Dachu w towarzystwie aktorów. Nie zabraknie też wyjątkowego konkursu.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne