Tarnów: kto został radnym osiedlowym? Wyniki wyborów

11 minut czytania
Tarnów z drona

W niedzielę odbyły się wybory do rad osiedli. Spośród ponad 83 tys. uprawnionych do głosowania tarnowian w wyborach wzięło udział 3235 osób, czyli 4 proc. uprawnionych. Wybory przeprowadzono w 15 osiedlach będących jednocześnie obwodami głosowania.

Kto został radnym osiedlowym? Wyniki głosowania.

I. Rada Osiedla Nr 1 – „Starówka”
1) ŻĄDŁO Ryszard 73 głosy,
2) KUDELSKA Małgorzata 54 głosy,
3) FISTEK Marek 49 głosów,
4) KROPIOWSKA Ewa 47 głosów,
5) POTĘPA Daniel 47 głosów,
6) LIS Ryszard 42 głosy,
7) CICHOŃ Robert 41 głosów,
8) SOCHA Filip Jarosław 41 głosów,
9) WITEK Andrzej 41 głosów,
10) MAZUR Grzegorz 40 głosów,
11) BUBEN Ewa 37 głosów,
12) POLAK Natalia 37 głosów,
13) CHYTROŚ Marek 33 głosy,
14) SZCZEPANIK Jakub 33 głosy,
15) SOKOŁOWSKI Grzegorz 31 głosów*.

II. Rada Osiedla Nr 2 – „Strusina”
1) DRĄG Halina 152 głosy,
2) ABRAMOWICZ Kazimiera 107 głosów,
3) MICEK Irena 107 głosów,
4) WRONA Stefan Andrzej 105 głosów,
5) BANIAK Jadwiga 98 głosów,
6) WALASEK Krystyna 98 głosów,
7) ADAMEK Anna 74 głosy,
8) KARAŚ Łukasz 64 głosy,
9) MOŹDZIERZ Piotr 51 głosów,
10) OLEŚ Teresa 43 głosy,
11) GOLEC Zbigniew 40 głosów,
12) WOJCIECHOWSKA Magdalena 38 głosów,
13) WÓJCIK Wanda 33 głosy,
14) CYBULSKA Aleksandra 27 głosów,
15) JANUSZEWSKI Tomasz 27 głosów.

III. Rada Osiedla Nr 3 – „Piaskówka”
1) BIEDROŃ Mirosław 170 głosów,
2) CZOSNYKA Mateusz 136 głosów,
3) ŁABUZ Andrzej 123 głosy,
4) JUŚKO Teresa 107 głosów,
5) WYSZOGRODZKA Małgorzata 103 głosy,
6) MIGAŁA Jakub 100 głosów,
7) NEJMAN Ryszard Ireneusz 100 głosów,
8) CHUDY Ryszard 83 głosy,
9) TYKA Antoni 82 głosy,
10) SŁYŚ Bartłomiej 75 głosów,
11) BIAŁAS Tomasz 71 głosów,
12) POLITYŁO Wiesław 71 głosów,
13) HOŁDA Michał 66 głosów,
14) PYZIK Lech 65 głosów,
15) DANIEL Wojciech 63 głosy.

IV. Rada Osiedla Nr 4 – „Grabówka”
1) DROZD Krystyna 71 głosów,
2) SZCZERBA Zdzisław 67 głosów,
3) BUGAJSKA Elżbieta 63 głosy,
4) KALETA Tomasz 63 głosy,
5) LEŚNIAK Monika 53 głosy,
6) WYCH Henryk 52 głosy,
7) DYLĄG Adam Jan 51 głosów,
8) DZIUBAK Maciej 51 głosów,
9) BARNAŚ Pelagia 47 głosów,
10) BART Wiesław 43 głosy,
11) BIBRO Zofia Maria 42 głosy,
12) DUDEK Bożena 39 głosów,
13) KOSIÓR Agnieszka 34 głosy,
14) PASEK Cecylia 33 głosy,
15) PODRAZA Ryszard 33 głosy.

V. Rada Osiedla Nr 5 – „Rzędzin”
1) WARZECHA Bartosz 80 głosów,
2) WARZECHA Jerzy 76 głosów,
3) MUCHA-SKWARCZYŃSKA Marta 72 głosy,
4) BOGDAS Bogusław Jan 69 głosów,
5) OLSZÓWKA Piotr 69 głosów,
6) OCHWAT Rafał 66 głosów,
7) KOLAK Dorota 62 głosy,
8) MŁYŃSKI Krzysztof 62 głosy,
9) CZOP Tomasz Grzegorz 61 głosów,
10) KOLAK Zbigniew 58 głosów,
11) KOTECKI Piotr 55 głosów,
12) MISIASZEK Danuta 53 głosy,
13) POLAK Łukasz 53 głosy,
14) ROGALSKI Paweł 42 głosy,
15) RĘBALSKA Halina 41 głosów.

VI. Rada Osiedla Nr 6 – „Gumniska – Zabłocie”
1) BRYG Iwona 117 głosów,
2) ZIEMBICKI Andrzej 112 głosów,
3) ZIEMBICKA Bogusława 96 głosów,
4) LEJA Janina 86 głosów,
5) RODZIK-MACIEJKO Anna 79 głosów,
6) CIĘŻADŁO Paweł 75 głosów,
7) HILDERBRANDT Henryk 73 głosy,
8) SULIMKA Krystyna 72 głosy,
9) WŁODEK Maciej 72 głosy,
10) SZPONDER Robert 71 głosów,
11) FLOREK Grażyna 70 głosów,
12) DUDEK Ireneusz 68 głosów,
13) PRZYBYLSKI Piotr 63 głosy,
14) ŁABNO Artur 62 głosy,
15) WALENTOWSKA Mariola 62 głosy.

VII. Rada Osiedla Nr 7 – „Krakowska”
1) JABŁOŃSKA Katarzyna 50 głosów,
2) RĄPAŁA Katarzyna 41 głosów,
3) FORYSIAK Andrzej 40 głosów,
4) SŁOWIK Krzysztof 37 głosów,
5) TYLMANOWSKI Jarosław 35 głosów,
6) TRUCHAN Joanna 34 głosy,
7) MUCHA Roman 33 głosy,
8) GAJEWSKI Edward 32 głosy,
9) MATUSIK Stefan 28 głosów,
10) FRANKOWSKI Bogdan 27 głosów,
11) SUTKOWSKA Żaneta 25 głosów,
12) MICHALIK Zdzisław 24 głosy,
13) STEFANIK Ryszard 24 głosy,
14) BEDNARZ Władysław 23 głosy,
15) SORYS Adam 23 głosy.

VIII. Rada Osiedla Nr 8 – „Mościce”
1) WIELGUS Jan 128 głosów,
2) ŻMUDA Tomasz 113 głosów,
3) OBRZUT Ewa 108 głosów,
4) KALICKI Marcin 84 głosy,
5) IWANIEC Henryk 75 głosów,
6) MECHLA Andrzej 75 głosów,
7) PIWOWARSKI Stanisław 73 głosy,
8) LEŚNIAK Kazimierz 71 głosów,
9) FLOREK Karolina 70 głosów,
10) KOWALSKA Edyta 64 głosy,
11) GOLESZ-KISIELEWICZ Monika 60 głosów,
12) SPALA Hanna 58 głosów,
13) NOWAK Wojciech 54 głosy,
14) WRONA Jakub 50 głosów,
15) GARNUSZEK Tadeusz 49 głosów.

IX. Rada Osiedla Nr 9 – „Chyszów”
1) GACOŃ Janusz 43 głosy,
2) MITERA Marek 37 głosów,
3) KLESZCZ Danuta 36 głosów,
4) CHRZANOWSKA Barbara 35 głosów,
5) NOWOŚWIAT Tadeusz 35 głosów,
6) GAJECKI Przemysław 32 głosy,
7) KIZIOR Michał 32 głosy,
8) KORECKI Dariusz 32 głosy,
9) WYROBA Piotr 32 głosy,
10) KIZIOR Andrzej 30 głosów,
11) KOPACZ Urszula 30 głosów,
12) DRWAL Sylwia 28 głosów,
13) PAWLUS Tomasz 28 głosów,
14) BASZCZOWSKI Witold 27 głosów,
15) GOLEMA Tomasz 27 głosów.

X. Rada Osiedla Nr 10 – „Klikowa”
1) WILCZYŃSKI Antoni Andrzej 122 głosy,
2) SOZAŃSKA Anna Irena 119 głosów,
3) ROMANOWSKI Józef 106 głosów,
4) WILCZYŃSKI Czesław Roman 106 głosów,
5) KOZIOŁ Beata Monika 101 głosów,
6) MIKINA Jan 97 głosów,
7) SZAREK Jacek Piotr 86 głosów,
8) KRĘŻEL Jadwiga Sylwia 83 głosy,
9) SZUMLAŃSKI Piotr Paweł 77 głosów,
10) MOSKAL Danuta Władysława 75 głosów,
11) ROZKUSZKA Alfred 71 głosów,
12) WRONA Jacek Kazimierz 70 głosów,
13) WRONA Wojciech Mieczysław 62 głosy,
14) WRONA Marek Tycjan 54 głosy,
15) PANEK Andrzej Władysław 53 głosy*.

XI. Rada Osiedla Nr 11 – „Krzyż”
1) RADOŃ Jan 202 głosy,
2) CETNAR Janusz 198 głosów,
3) JARMUŁA Jacek 192 głosy,
4) KUSIAK Maria 128 głosów,
5) JARMUŁA Damian 128 głosów,
6) MRUK Sebastian Robert 120 głosów,
7) GONDEK Andrzej 117 głosów,
8) KABAT Zbigniew 110 głosów,
9) CZERNY Agnieszka 107 głosów,
10) HABEL Grzegorz 105 głosów,
11) CIERPICH Zofia 101 głosów,
12) PINAS Filip Aleksander 96 głosów,
13) GAJDA Barbara 96 głosów,
14) BABIARZ Leszek 93 głosy,
15) KABAT Teresa 83 głosy.

XII. Rada Osiedla Nr 12 – „Jasna”
1) NIEDOJADŁO Jan 115 głosów,
2) GONDEK Dominik 85 głosów,
3) BUJAK Maria 83 głosy,
4) BUJAK Kazimierz 80 głosów,
5) KUKLEWICZ Barbara 76 głosów,
6) KLOC Wiesława 73 głosy,
7) SZCZUDŁO Bożena 71 głosów,
8) BARNAŚ Emil 70 głosów,
9) NALEPKA Jan 66 głosów,
10) POŚWIATOWSKI Mirosław 62 głosy,
11) IWANIEC Marek 60 głosów,
12) SZWEC Marta 60 głosów,
13) LIGĘSKI Michał 57 głosów,
14) ZARĘBSKA Wioletta 56 głosów,
15) STASIAK-ZARĘBSKA Bożena 54 głosy.

XIII. Rada Osiedla Nr 13 – „Westerplatte”
1) NALEZIŃSKI Jerzy 71 głosów,
2) GIEROŃ Władysław 62 głosy,
3) HAJOST Marek 61 głosów,
4) POLIWKA Katarzyna 58 głosów,
5) ZGŁOBICA Jerzy 58 głosów,
6) OGORZELEC Józef 52 głosy,
7) ALEKSANDER Maciej 48 głosów,
8) PASEK Halina Krystyna 48 głosów,
9) GAŁECKI Adam 43 głosy,
10) KUSZAJ Janina 43 głosy,
11) GŁUSZAK Barbara 42 głosy,
12) FILIP Marek Paweł 41 głosów,
13) KRAS Wiesław 41 głosów,
14) KARPIŃSKI Roman 39 głosów,
15) JĘDRZEJCZYK Mieczysław 38 głosów.

XIV. Rada Osiedla Nr 14 – „Legionów”
1) NOWAK Krzysztof 49 głosów,
2) KAWALEC Marcin 37 głosów,
3) KAWALEC Michał 37 głosów,
4) PASULA Zygmunt 29 głosów,
5) BORUCHOWSKI Bartłomiej 25 głosów,
6) RÓŻANKA Andrzej 25 głosów,
7) TRYBA Małgorzata 25 głosów,
8) BABULA Teresa 23 głosy,
9) SZCZEPANIK Maria 22 głosy,
10) BURDA Anna 19 głosów,
11) OGRODNIK Renata 19 głosów,
12) OKOŃSKA Lucyna 19 głosów,
13) SOLARZ Tadeusz 19 głosów,
14) CHYTAJ Stanisław 17 głosów,
15) MAZIARKA Antoni 17 głosów.

XV. Rada Osiedla Nr 15 – „Koszyce”
1) MAZUR Tadeusz Jan 249 głosów,
2) LIMANOWSKI Tomasz 198 głosów,
3) KLUZA Edward 192 głosy,
4) WRONA Grzegorz Stefan 182 głosy,
5) SIKORA Janusz 175 głosów,
6) BORCZUCH Dawid 170 głosów,
7) MAZUR Katarzyna 169 głosów,
8) CHORZĘPA Tadeusz 168 głosów,
9) KAWULA Mateusz 166 głosów,
10) KONASZEWSKI Rafał 165 głosów,
11) KOZIOŁ Agnieszka 159 głosów,
12) ROPEK Edyta 158 głosów,
13) DUDA Piotr 157 głosów,
14) JUDA Urszula 155 głosów,
15) ROJEK Stanisław 152 głosy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.