Connect with us
Reklama

Tarnów

Tarnów: opiekowała się rocznym synkiem mając trzy promile

Opublikowane

on

37-letnia tarnowianka została zatrzymana przez policjantów z komisariatu Tarnów-Zachód bo mając pod opieką swojego rocznego synka i córkę znajomej była pijana.  Miała ponad 3 promile alkoholu.

Ledwie trzymającą się na nogach kobietę zastały służby medyczne wezwane do jej tarnowskiego mieszkania. Powodem interwencji karetki był stan zdrowia nastoletniej córki znajomej. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że mocno nietrzeźwa kobieta zajmuje się również swoim własnym, rocznym synkiem.

O fakcie powiadomiono tarnowskich policjantów, którzy znaleźli dziecku bezpieczne schronienie, a o poważnym zaniedbaniu obowiązków rodzicielskich poinformowali sąd rodzinny.

Fot. ilustracyjne pixabay.com

Czytaj dalej

Tarnów

Tarnów: pogrzeb dwóch dziewczynek, ofiar Holokaustu, na Cmentarzu Żydowskim

Opublikowane

on

Pogrzeb Salomei Korzennik i Racheli Pacher – żydowskich dziewczynek, których szczątki zostały ekshumowane – odbył się we wtorek wieczorem na cmentarzu żydowskim w Tarnowie. Nastoletnie przyjaciółki zostały zamordowane w sierpniu 1942 r. w Kołaczycach i tam wcześniej pochowane.

Czytaj dalej

Katowice

Znamy tegoroczną trasę Tour de Pologne. Po drodze Katowice, Rzeszów i Tarnów, z wielkim finałem w Krakowie

Opublikowane

on

Dodane przez

Czesław Lang zaprezentował trasę 78. Tour de Pologne UCI World Tour, który w tym roku potrwa od 9 do 15 sierpnia. Wyścig zaskoczy wieloma nowościami. Pod względem sportowym będzie bardzo wymagający – mówi Czesław Lang.

Czytaj dalej

Tarnów

Zapraszamy! Otwarte! Teatr wznawia działalność i szuka “Mecenasów”

Opublikowane

on

Teatr im. Ludwika Solskiego do końca sezonu zaprezentuje dwie premiery, wróci do wcześniej granych tytułów na wszystkich scenach. Zostanie wprowadzony do sprzedaży „Bilet Mecenasa” a wielbiciele lektury będą mogli ją uskutecznić na Zielonym Dachu w towarzystwie aktorów. Nie zabraknie też wyjątkowego konkursu.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne