//

Trener Legii o ostrej reakcji po „jedenastce” dla Górnika: Ten sam sędzia podyktował trzy karne ze Stalą Mielec i gdzieś z tyłu głowy odezwały się emocje

1 minuta czytania
Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:1 w sobotnim (27 lutego) meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy.
Na gola Bartosza Kapustki z 4. minuty zabrzanie odpowiedzieli trafieniem Jesusa Jimeneza z rzutu karnego, ale w 82. minucie zwycięstwo zapewniła „Wojskowym” bramka Kacpra Kostorza. – To był mecz taki, jakiego się spodziewaliśmy: twardy, zacięty, w którym do ostatniej minuty decydował się wynik.
 – Wygraliśmy to spotkanie i z tego się cieszymy – powiedział Czesław Michniewicz, trener Legii Warszawa, który przy okazji wytłumaczył się ze swojej ostrej reakcji po podyktowaniu „jedenastki” dla gospodarzy. – Przypomniało mi się, że ten sam sędzia podyktował w meczu ze Stalą trzy rzuty karne i gdzieś tam z tyłu głowy odezwały się emocje – zakończył szkoleniowiec Legii. (x-news)