Wraca Ekstraklasa. „Liga jest najsłabsza od wielu lat, a gdy tylko ktoś pokaże jakiś błysk, pojawiają się kontrahenci, by wyrwać go z tego bałaganu”

1 minuta czytania
 W piątek (7 lutego), meczem Arki Gdynia z Cracovią, rozgrywki wznowi po przerwie piłkarska PKO Ekstraklasa. W zimowym okienku transferowym mieliśmy prawdziwy eksodus wyróżniających się zawodników. Za granicę odeszli między innymi: Patryk Klimala (z Jagiellonii do Celticu), Jarosław Niezgoda (z Legii do Portland Timbers) czy Adam Buksa (z Pogoni do New England Revolution), a także zagraniczne gwiazdy, takie jak Darko Jevtić (z Lecha do Rubina Kazań) i Lukas Haraslin (z Lechii do Sassuolo).
– Nasza liga jest najsłabsza od wielu, wielu lat, od wielu dekad. No niestety, tak to się wszystko poukładało, że w tym momencie na każdego, kto zaprezentuje jakiś błysk formy, zaraz znajdują się kontrahenci do tego, żeby można było młodego polskiego zawodnika wyrwać z tego bałaganu – powiedział w rozmowie z x-news Piotr Czachowski, były reprezentant Polski.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Zygmunt Merta, polonista: od Ikaca, sprzedawcy mydła, księgowego do… Dziennika Polskiego

Następny wpis

„Drwina nie była intencją twórców”. S. Hołownia tłumaczy się z aluzji do katastrofy smoleńskiej w swoim spocie