Connect with us
Reklama

Katowice

Wszyscy piłkarze, którzy pojawią się dziś na Śląskim przeszli testy na koronawirusa. Znamy wyniki

Opublikowane

on

Reprezentacja Polski szykuje się do bardzo ważnych meczów w ramach Ligi Narodów. Z Włochami zagramy w niedzielę (15.11), a z Holandią w środę (18.11). Dziś biało-czerwoni zmierzą się towarzysko z reprezentacją Ukrainy.

– Cała grupa, zawodnicy oraz członkowie sztabu są zdrowi. Wszyscy uzyskali negatywne wyniki testów na koronawirusa. Cieszymy się z tego. Mamy nadzieję, że ta seria będzie podtrzymana do końca zgrupowania – powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.
Mecz z Ukrainą w środę, 11 listopada o godz. 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. (x-news)

Katowice

Samorządy stracą miliardy przez Polski Ład. Drastyczne spadki dochodów mogą doprowadzić gminy do bankructwa

Opublikowane

on

Dodane przez

Polski Ład mocno uderzy w samorządy. Samorządowcy w całym kraju obawiają się konsekwencji finansowych, które przyniosą rządowe pakiety rozwiązań legislacyjnych. Straty samorządów wynikające z utraty wpływów z podatku PIT mogą wynieść nawet 12 miliardów złotych.

Czytaj dalej

Katowice

Zabójca 11-letniego Sebastiana przez wiele lat znęcał się nad swoją rodziną. Sam miał nieszczęśliwe dzieciństwo – wyjawia była żona optyka z Katowic (Uwaga! TVN)

Opublikowane

on

Dodane przez

Tomasz M. porwał, a następnie brutalnie zamordował 11-letniego Sebastiana. W przeszłości M. uprowadził spod sklepu 9-letniego Dawida. – Próbowałem uciec. Kiedy doszedłem do drzwi i zacząłem je szarpać, zorientowałem się, że są zamknięte – opowiada po latach.

Czytaj dalej

Katowice

„Zmartwychwstałam” – mówi pani Izabela, której krótko po porodzie śląscy lekarze przeszczepili płuca. Na COVID-19 zachorowała będąc w ciąży

Opublikowane

on

Dodane przez

Lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu z powodzeniem przeszczepili płuca 38-letniej Izabeli, która będąc w ciąży, ciężko zachorowała na COVID-19. Jest to prawdziwy medyczny cud.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne