Connect with us
Reklama

Katowice

Za kilka dni w Teatrze Śląskim kolejny spektakl online. „Inteligenci – to czarna komedia o granicach wolności i tolerancji

Opublikowane

on

Teatr Śląski nie zapomniał o swoich wiernych widzach. Wciąż gra. Tyle, że online. Za to – zupełnie za darmo.

 – Cała teatralna machina  znów ruszyła, tylko Wy w innych fotelach – we własnych domach! – czytamy na stronie katowickiego Teatru. – W najbliższych tygodniach zagramy dla Was wirtualnie wiele razy (retransmisje oraz transmisje na żywo).

17 stycznia na żywo transmisja spektaklu „Inteligenci” w reżyserii Roberta Talarczyka. „Inteligenci” to czarna komedia o granicach wolności i tolerancji, o narastających społecznych oraz politycznych konfliktach, które przenoszą się do naszych domów, a także o związanej z nimi przemianie systemów wartości. Prapremiera odbyła się za zgodą autora, Marka Modzelewskiego, w Katowicach i była przygotowana jako koprodukcja z Teatrem Korez na Katowicki Karnawał Komedii. Gościnnie w spektaklu Teatru Śląskiego występuje Mirosław Neinert.

Występują:

Katarzyna Brzoska Anna
Mirosław Neinert Szczepan
Michał Piotrowski Łukasz
Violetta Smolińska Bożena

Transmisja dostępna 17 stycznia bezpłatnie o godzinie 19.00 na  kanale YouTube katowickiego Teatru.

Bezpośredni link do wydarzenia podany zostanie w dniu pokazu. (BP)

Katowice

20 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu podejrzanego o potrójne morderstwo

Opublikowane

on

Dodane przez

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa.

Czytaj dalej

Katowice

Drony, psy tropiące i konne patrole włączyły się w poszukiwania 52-latka podejrzanego o potrójne morderstwo

Opublikowane

on

Dodane przez

Trwają poszukiwania Jacka Jaworka podejrzewanego o zabójstwo 3 osób. Dziś w działaniach uczestniczy blisko 200 policjantów m. in. z prewencji, kryminalnych i śledczych zwalczających cyberprzestępczość.

Czytaj dalej

Katowice

Ponad 420 załóg „Złombola” wyruszyło dziś spod katowickiego Spodka w podróż marzeń

Opublikowane

on

Dodane przez

Ponad 420  złombolowych załóg  wyruszyło dziś spod katowickiego Spodka w długą podróż, pod hasłem „Over the rainbow”.  „Złombol” jest rajdem ekstremalnym, który ma ściśle ustalone trasy.  W tym roku kierowcy mogli wybrać jeden z czterech kierunków:  Turcję, Złote Piaski w  Bułgarii, albo Zalew Sulajewski.

Czytaj dalej

Polub nas na FB

Advertisement

Popularne