Zabiegi medycyny estetycznej na twarz w centrum spa częstochowa

Ilustrowany Kurier Codzienny
Cotton pad or sponge are used to clean the skin. Woman face getting facial care by beautician hands at spa salon.

W trosce o wygląd naszej skóry na twarzy większość z nas decyduje się na zakup odpowiednich kosmetyków lub też na przeprowadzenie podstawowych zabiegów kosmetycznych, które czasem mogą niestety nie przynieść nam zamierzonych rezultatów. W takiej sytuacji konieczne może się okazać skorzystanie z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które w widoczny sposób poprawiają wygląd skóry. Z jakich jednak zabiegów możemy skorzystać w centrum spa częstochowa?

- reklama -

Mezoterapia igłowa w centrum spa częstochowa

Medycyna estetyczna częstochowa ma nam do zaoferowania bardzo dużą ilość różnego rodzaju zabiegów na twarz, a jednym z najchętniej wybieranych jest z pewnością mezoterapia igłowa. Zabieg ten pomaga w widoczny sposób odmłodzić wygląd skóry na naszej twarzy, walcząc również z cellulitem oraz innymi niedoskonałościami ciała. Przed przystąpieniem do zabiegu w naosspa centrum spa częstochowa konieczne jest przeprowadzenie konsultacji, podczas której specjalista dobiera odpowiedni dla skóry koktajl. Może to być gotowa mieszanka lub pojedynczy składnik w zależności od tego, jaki efekt chciałybyśmy osiągnąć. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu i polega na podawanie wybranego preparatu za pomocą drobnych nakłuć igłami. Oczywiście, aby efekty były zauważalne, konieczne jest przeprowadzenie serii co najmniej kilku zabiegów, których dokładna ilość dobierana jest przez kosmetologa.

- REKLAMA -

Laser frakcyjny w centrum spa częstochowa

Kolejnym ciekawym zabiegiem, jaki ma nam do zaoferowania medycyna estetyczna częstochowa jest zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego CO2, który pomaga odmłodzić i przebudować skórę naszej twarzy. Na czym jednak polega działanie tego urządzenia? Na kontrolowanym wytwarzaniu niewielkich uszkodzeń skóry, odparowaniu oraz koagulacji tkanek w efekcie czego dochodzi do całkowitej przebudowy skóry. Dzięki temu zabiegowi w centrum spa częstochowa skóra odzyskuje swoją jędrność, staje się bardziej napięta i wygładzona.

- Advertisement -

Karboksyterapia w centrum spa częstochowa

Karboksyterapia to zabieg, który poprzez pobudzenie naturalnych procesów, pomaga uruchomić produkcję w naszej skórze kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jej wolniejszy proces starzenia. W wyniku tego zabiegu włókna kolagenowe zaczynają się obkurczać, a mikrokrążenie ulega poprawie, przez co skóra odzyskuje swoją sprężystość i staje się gładka. Zabieg ten, który ma nam do zaoferowania medycyna estetyczna częstochowa polega na sródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu określonych ilości dwutlenku węgla przy pomocy specjalnego urządzenia. Co ważne dzięki zabiegowi karboksyterapii można w skuteczny sposób walczyć również z cellulitem, nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, a także z problemem wypadających włosów.

HIFU w centrum spa częstochowa

Jakiś czas temu medycyna estetyczna częstochowa zaoferowała nam zupełnie nowy zabieg, który pomaga zwiększyć jędrność oraz napięcie skóry. Mowa oczywiście o HIFU, czyli o tzw. bezoperacyjnym liftingu. W centrum spa częstochowa wykorzystuje się specjalne urządzenie, które wykorzystuje podczas zabiegu działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych. W trakcie zabiegu nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka, dzięki czemu jest on całkowicie bezinwazyjny. Jakich efektów możemy się spodziewać? Przede wszystkim zmniejszenia wiotkości skóry oraz długotrwałego efektu liftingu.

TAGGED:
Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *