/

Ryanair odwołuje wszystkie loty z/do Polski

1 minuta czytania
epa07785704 Ryanair aircraft are parked at the Stansted Airport, Essex, Britain, 22 August 2019. Ryanair lost a legal challenge to stop a strike by its pilots belonging to the British Airline Pilots Association (Balpa) union. EPA/WILL OLIVER Dostawca: PAP/EPA.

Ryanair informuje: w odpowiedzi na decyzję polskiego rządu o zakazie ruchu lotniczego w całym kraju w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19, Grupa Ryanair (w tym Buzz i Lauda) została zmuszona do odwołania wszystkich lotów z/do Polski,od godziny 24:00 w sobotę 14 marca do wtorku 31 marca.

W komunikacie czytamy: kontaktujemy się ze wszystkimi klientami, których loty anulowano drogą e-mailową, aby poinformować ich o wszystkich opcjach i zachęcamy klientów, aby do nas nie dzwonili.

Jest to szybko zmieniająca się i złożona sytuacja, a bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników i klientów jest naszym głównym priorytetem. Będziemy nadal w pełni przestrzegać wszystkich wytycznych WHO i EASA, a także dostosujemy się do wszelkich nałożonych ograniczeń podróży.

Ryanair Group Airlines szczerze przeprasza wszystkich klientów dotkniętych tymi ograniczeniami rządu mającymi na celu zwalczanie wirusa Covid-19.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.