O nas

Codzienne sprawdzone i rzetelne informacje

Ilustrowany Kurier Codzienny IKC – bezpłatna gazeta i sieć portali regionalnych

Stopka redakcyjna: Wydawca: IKC sp. z o.o. – prezes Rafał Stec. Redakcja: ul. Krakowska 7, 33-100 Tarnów; tel.: 509-105-880; e-mail: kontakt@ikc.pl; www.ikc.pl. Redaktor naczelny: Tomasz Jamrozik. Zespół: Zygmunt Szych, Jakub Jamrozik, Michał Stec, Artur Gawle i współpracownicy. DTP: Łukasz Tumidajski.


W sprawie reklamy: tel. 509-105-880; e-mail: kontakt@ikc.pl

Szanowni Państwo!

Jako wydawcy Ilustrowanego Kuriera Codziennego zapraszamy do współpracy w tworzeniu nowoczesnego i innowacyjnego portalu informacyjno-publistycznego nawiązującego do przedwojennego wydawnictwa Mariana Dąbrowskiego.

Ilustrowany Kurier Codzienny ikc.pl to nowoczesne medium pełne znakomitej jakości zdjęć, filmów i panoreportaży. Znajdziecie u nas bieżące informacje z wielu regionów kraju. Stawiamy na solidne i rzetelne materiały dziennikarskie nie faworyzując na naszych łamach nikogo. Współpracujemy m.in. z Polską Agencją Prasową oraz Agencją informacyjną X-news.

Z dnia na dzień liczba naszych czytelników rośnie, czyniąc portal doskonałym miejscem reklamowych dla firm i instytucji. Zachęcamy do współuczestnictwa w tworzeniu Ilustrowanego Kuriera Codziennego poprzez zamieszczenie reklam Państwa firmy w polskim wydawnictwie z polskim kapitałem i zespołem doświadczonych dziennikarzy, fotografów i grafików.

Redakcja Ilustrowanego Kuriera Codziennego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości