Homla – Bracia Sadurscy na rynku nieruchomości w Małopolsce

Podzielże się tym

Homla, to od lat również wiele ofert z Małopolski – Kraków, Wieliczka, Balice, Nowy Sącz, Rabka Zdrój, Nowy Trag, Wadowice, Miechów, Bochnia, Mszana Dolna, Tarnów, Zakopane i wiele innych miejscowości.

Homla – Bracia Sadurscy na rynku nieruchomości w Małopolsce


Homla, to od lat również wiele ofert z Małopolski – Kraków, Wieliczka, Balice, Nowy Sącz, Rabka Zdrój, Nowy Trag, Wadowice, Miechów, Bochnia, Mszana Dolna, Tarnów, Zakopane i wiele innych miejscowości.

Homla.pl jest ważnym portalem ogłoszeniowym, publikującym oferty z całej Polski. Znajdziemy na jej stronach ogłoszenia działek budowlanych i rolnych, terenów inwestycyjnych, domów i mieszkań. Wielokrotnie trafimy także na obiekty przemysłowe oraz budynki i lokale usługowe oraz produkcyjne. To uniwersalny serwis dla każdego, kto szuka nieruchomości dla siebie. Zarówno do zamieszkania, jak i dla celów biznesowych.

Homla to popularne miejsce przeglądania ofert. O zaletach portalu decyduje przejrzystość i łatwość wyszukiwania ogłoszeń o sprzedaży i najmie. Dzięki dostosowanej, intuicyjnej wyszukiwarce, łatwo znajdziemy atrakcyjny dla nas dom, mieszkanie lub działkę. Jest zresztą w czym wybierać, bo portal generuje setki tysięcy ofert miesięcznie.

Małopolska to jeden z najciekawszych miejsc do zamieszkania, pracy i wypoczynku

Na Homla.pl możemy przeglądać aktualne oferty z całej Polski. Szczególnie duże miasta, zwłaszcza wojewódzkie, przyciągają pokaźną ilością propozycji – lokali, domów i mieszkań. Województwo małopolskie, jako teren zamieszkania, rekreacji oraz możliwości inwestycyjnych, traktowane jest w naszym kraju szczególnie. Jest ono bezkonkurencyjne, ze względu na swoją specyfikę i położenie. Zlokalizowane w centralnej części południa Polski, zawiera w sobie zarówno przestrzeń do mieszkania, a także do pracy jak i wypoczynku. Kraków, jako stolica regionu, przyciąga atmosferą zabytkowej starówki, niepowtarzalnym klimatem Kazimierza i Zamkiem Królewskim oraz nowoczesną bazą rozwojową dla firm. W wielu miejscach regionu znajdziemy lubiane miejsca rekreacji i rehabilitacji. Góry przyciągają swoim urokiem i majestatem. Kraków i Zakopane, to najbardziej rozpoznawalne w Polsce miejscowości, ale na tym popularność regionu się nie kończy. Zakopane jest jego turystycznym centrum biznesu. Oprócz turystyki, Małopolska słynie z innowacji, ekologii, przemysłu i budownictwa. Wiele znanych firm pochodzi właśnie z tego terenu.

Bracia Sadurscy – jedna z najbardziej znanych firm pośrednictwa nieruchomościami

Na runku małopolskim działa też wiele firm wysokiej klasy, zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych w regionie, ale i w całej Polsce jest firma – Bracia Sadurscy.

Bracia Sadurscy to jeden z największych graczy na rynku obrotu nieruchomościami w Małopolsce. Zajmuje się nie tylko sprzedażą i wynajmem nieruchomości, ale także zarządzaniem najmem, czy też doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych. Firmę reprezentuje ponad 40 doświadczonych agentów, o różnych specjalizacjach. Domeną firmy jest ciągły rozwój i wzbogacanie usług o technologie multimedialne, które wyróżniają oferty biura na tle konkurencji.

Ponad 30 letnie doświadczenie jest atutem, którego nie posiadają inne biura tego typu. Zdobyta wiedza oraz znajomość dynamiki rynku pozwala nie tylko na dostosowanie się do oczekiwań klientów, ale również na świadczenie usług szybko i profesjonalnie.

Więcej informacji oraz oferty nieruchomości znajdziemy na Homla.pl

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Share via