Ponad 30 osób podpisało się na tablicy #popieramKomorowskiego

Podzielże się tym

Podpisy poparcia dla kandydatury Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski złożyło ponad 30 osób tworzących Komitet Honorowy. Na liście znaleźli się m.in. przedstawiciele polityki, biznesu, medycyny, edukacji, sportu i kultury.

– Ich podpisy widnieją na specjalnej, białej tablicy – mówi przewodniczący PO w Tarnowie, koordynator zbierania podpisów poparcia dla Bronisława Komorowskiego w Tarnowie, poseł Robert Wardzała. Tablica Pierwszy podpis na tablicy pojawił się pod koniec lutego. Na konferencji prasowej złożył go prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Robert Wardzała przekonuje, że tablica od kilku tygodni zapełniała się kolejnymi podpisami. – Wędrowała pomiędzy osobami, które zechciały złożyć na niej swoją sygnaturę – zaznacza parlamentarzysta i dodaje, że lista nie jest jeszcze zamknięta. Obecnie na tablicy widnieją podpisy m.in.: Romana Ciepieli, Roberta Wardzały, Urszuli Augustyn, Mariana Wardzały, Krystyny Latały, Henryka Słomki-Narożańskiego, Grzegorza Światłowskiego, Aleksandra Grada, Mieczysława Krasa, Bartłomieja Babuśki, Andrzeja Szpunara, Adama Bartosza, Jerzego Pala i Marii Borys-Latały.

Tags

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Share via