W lipcu zapraszamy na II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego

Ilustrowany Kurier Codzienny

Kontakt z przyrodą, zabytkami i historią regionu oraz niedostępnymi na co dzień miejscami, okraszony wymagającymi biegowymi trasami („Maraton „z hakiem”” (43-48 km), „Mini maraton „z hakiem”” (5 km)) – tak, w jednym zadaniu, można określić charakterystykę „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, który odbędzie się już 15 lipca br. pod patronatem Ilustrowanego Kuriera Codziennego IKC.

- reklama -

Trasy „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, poprowadzone drogami utwardzonymi, asfaltowymi, ścieżkami leśnymi i polnymi, poprzez brody wodne, mają formę pętli, ze startem i metą w Gródku nad Dunajcem. Dokładny ich przebieg (wraz z trackami), podany będzie na stronie internetowej biegu, najpóźniej 7 dni przed dniem rozpoczęcia wydarzenia. Trasa „Maratonu „z hakiem”” ma formę pętli wokół Jeziora Rożnowskiego.

- REKLAMA -

Od pierwszej myśli o organizacji „Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, przyświeca nam cel propagowania aktywnego wypoczynku na Sądecczyźnie, Pogórzu Rożnowskim i w Beskidzie Wyspowym, połączonego z poznawaniem historii regionu. Stąd też przebieg proponowanych Uczestnikom tras, planujemy w ten sposób, aby podczas zmagań sportowych, mieli oni możliwość, choć przez chwilę, zauważyć bogactwo przyrodniczo-kulturowe otoczenia Jeziora Rożnowskiego. Daje to pretekst do bliższego poznania mijanych miejsc i powrotu do nich, już w czasie niespiesznego wakacyjnego (i nie tylko) wypoczynku (czy to indywidualnego, czy z rodziną, ze znajomymi)

- Advertisement -

Zapisy, do 02 lipca br., pod adresem: https://dostartu.pl/ii-maraton-woko-jeziora-roznowskiego-v9364;

Strona internetowa wydarzenia: https://akademiabosegowirusa.pl/maraton-wokol-jeziora-roznowskiego;

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/zX1Xh0fr;

Facebook: https://www.facebook.com/AkademiaBosegoWirusa;

Instagram: https://www.instagram.com/akademiabosegowirusa;

Partnerzy „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”: https://akademiabosegowirusa.pl/category/partnerzy-ii-maraton-wokol-jeziora-roznowskiego;

Aktualności „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”: https://akademiabosegowirusa.pl/category/aktualnosci-ii-maraton-wokol-jeziora-roznowskiego;

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *