W lipcu zapraszamy na II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego

Podzielże się tym

Kontakt z przyrodą, zabytkami i historią regionu oraz niedostępnymi na co dzień miejscami, okraszony wymagającymi biegowymi trasami („Maraton „z hakiem”” (43-48 km), „Mini maraton „z hakiem”” (5 km)) – tak, w jednym zadaniu, można określić charakterystykę „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, który odbędzie się już 15 lipca br. pod patronatem Ilustrowanego Kuriera Codziennego IKC.

Trasy „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, poprowadzone drogami utwardzonymi, asfaltowymi, ścieżkami leśnymi i polnymi, poprzez brody wodne, mają formę pętli, ze startem i metą w Gródku nad Dunajcem. Dokładny ich przebieg (wraz z trackami), podany będzie na stronie internetowej biegu, najpóźniej 7 dni przed dniem rozpoczęcia wydarzenia. Trasa „Maratonu „z hakiem”” ma formę pętli wokół Jeziora Rożnowskiego.

Od pierwszej myśli o organizacji „Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, przyświeca nam cel propagowania aktywnego wypoczynku na Sądecczyźnie, Pogórzu Rożnowskim i w Beskidzie Wyspowym, połączonego z poznawaniem historii regionu. Stąd też przebieg proponowanych Uczestnikom tras, planujemy w ten sposób, aby podczas zmagań sportowych, mieli oni możliwość, choć przez chwilę, zauważyć bogactwo przyrodniczo-kulturowe otoczenia Jeziora Rożnowskiego. Daje to pretekst do bliższego poznania mijanych miejsc i powrotu do nich, już w czasie niespiesznego wakacyjnego (i nie tylko) wypoczynku (czy to indywidualnego, czy z rodziną, ze znajomymi)

Zapisy, do 02 lipca br., pod adresem: https://dostartu.pl/ii-maraton-woko-jeziora-roznowskiego-v9364;

Strona internetowa wydarzenia: https://akademiabosegowirusa.pl/maraton-wokol-jeziora-roznowskiego;

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/zX1Xh0fr;

Facebook: https://www.facebook.com/AkademiaBosegoWirusa;

Instagram: https://www.instagram.com/akademiabosegowirusa;

Partnerzy „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”: https://akademiabosegowirusa.pl/category/partnerzy-ii-maraton-wokol-jeziora-roznowskiego;

Aktualności „II Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”: https://akademiabosegowirusa.pl/category/aktualnosci-ii-maraton-wokol-jeziora-roznowskiego;

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Share via