Wizytówki online – dlaczego warto korzystać?

Ilustrowany Kurier Codzienny

Służbowe, prywatne, firmowe, wykonane w technologii cyfrowej, pokryte folią mat czy dostępne jako kreda mat. Wizytówki to wbrew pozorom nie przeżytek. Zwykle wykonane na sztywnym papierze, na przykład w eleganckie kobiece kwiaty albo takie, wykorzystujące papiery ozdobne – wizytówkę można dowolne spersonalizować. Zwłaszcza wizytówki online mogą występować w wielu różnych rodzajach, a nawet zawierać dodatkowe zabezpieczenia druku. W zależności od tego, czego potrzebujesz, projekt wizytówki możesz oprzeć o dostępne szablony lub wybrać indywidualny własny projekt. Czy jednak wizytówka sprawdza się dzisiaj? Po co mieć wizytówkę? Gdzie współcześnie szukać wizytówek na zamówienie? Jaki druk wizytówek online wybrać?

Wydruk wizytówek, czyli dostępne opcje

Myśląc o wizytówce, masz przed oczami zwykle wizytówki papierowe lub wizytówki plastikowe. W świece wizytówek, można też spotkać pewne nowości jak wizytówki multiloft. Zwykłe wizytówki są zazwyczaj jednostronne lub drukowane dwustronnie. Możesz się zdecydować na multiloft, gdy chcesz coś nowego. Takie wizytówki mają kilka warstw papieru połączonego ze sobą poprzez metodą bez klejenia na mokro. Zwykle obie zewnętrzne warstwy tworzy papier ozdobny, a warstwa wewnętrzna to papier barwiony.

- reklama -

To, co wyróżnia poszczególne rodzaje wizytówek to po prostu rodzaj papieru. Możesz wybrać papier z teksturą np. w linie, kropki, w kratkę, paski, kwieciste wzory. Papier może być metalizowany, perłowy, srebrny złoty, transparentny, offsetowy biały. Dzięki wielu możliwościom, w łatwy sposób dobierzesz projekt dla siebie.

- REKLAMA -

Czy korzystać z gotowych szablonów, czyli po co posługiwać się wizytówkami?

Wizytówkami można się posługiwać w dowolnym miejscu, zarówno w siedzibie firmy jak i poza nią. Wizytówka to najprostsza i jedna z tańszych form marketingu i reklamy dla twoich klientów, dzięki któremu wywierasz dobre wrażenie na kontrahentach. 

- Advertisement -

Odpowiednio dobrane wzory wizytówek pozwalają ci na zachowanie oryginalności i wyjątkowości. Twoja wizytówka może reprezentować idee, stojące za firmą. Jeśli stoisz za ekologią, możesz postawić na wizytówki z papieru z odzysku albo papieru ekologicznego, a jeśli aspirujesz do nowoczesności, możesz wybrać wizytówki z kodem QR albo magnetyczne.

Wizytówka nie tylko zawiera podstawowe dane na temat twojej firmy tj. np. nazwę, adres, numer nip, numery kontaktowe, adres email, ale może też wyszczególniać twoje najważniejsze usługi, a nawet stanowić pewnego rodzaju kupon rabatowy na twoje usługi.

Wizytówka, która jest atrakcyjna i czytelna, pozwala na oszczędność czasu, gdy twój klient czy kontrahent się spieszy i nie ma jak zapisać twoich danych.

Poza tym, jak wspomniano, jest to jedna z tańszych form reklamowanie swojej firmy, a jeśli włożysz serce w to, aby wizytówki były wyjątkowe – możesz zyskać jeszcze więcej i wyróżnić się na tle konkurencji.

Druk wizytówek dla twojej firmy

Podobnie jak wiele usług, dziś możesz zdecydować się na wizytówki online. To znaczy, że nie musisz już szukać „fachowca” czy sklepu papierniczego, ale wszystko zamówisz prosto, wygodnie, szybko i tanio w internecie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów wizytówek, więc z całą pewnością, będziesz zadowolony.

Wiele osób pyta, czy decydować się na własny projekt czy na gotowe szablony. Oczywiście, szablony są prostsze i bardziej dostępne, ale to, że każdy może z nich skorzystać sprawia, że tracisz na oryginalności i wyjątkowości. Ile już widziałeś pięknych wizytówek z kwiatami, jeśli masz do czynienia z kwiaciarnią?

Możliwość druku swojego projektu pozwala ci na więcej swobody i na wyróżnienie spośród wielu firm o podobnym profilu. Daje ci też możliwość bycia zapamiętanym. A w końcu o to chodzi w reklamie.

Zachęcamy cię zatem do przejrzenia naszej oferty i wybrania dla siebie czegoś odpowiedniego.

TAGGED:
Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *