Zagłosuj na najlepszą inwestycję w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

Ilustrowany Kurier Codzienny

Trwa głosowanie internetowe w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Laureatów konkursu wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów!

- reklama -

Konkurs „Inwestycja z perspektywą” organizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny). Głosowanie konkursowe potrwa do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 12.00.

- REKLAMA -

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas konferencji „20 lat Polski w Unii Europejskiej”, która planowana jest na 24 kwietnia w Centrum Prasowym PAP w Warszawie.

- Advertisement -

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Jak zagłosować?

Lista projektów dostępna jest TUTAJ – wystarczy znaleźć ten właściwy i kliknąć!

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków” współfinansowanego przez Parlament Europejski.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *