Znęcanie się nad psem z kosą w rękach! „Dla zabawy”

Grzegorz Skowron
Fot. screen FB KTOZ

Drastyczne nagrania pokazujące znęcanie się nad psem otrzymali inspektorzy Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Widać nam, jak pies uchyla się od ciosów zadawanych kosą! Była interwencja policji, podczas której właściciel czworonoga tłumaczyć, że robił to dla zabawy. Zwierzę jest pod opieką KTOZ.

- reklama -

– Otrzymaliśmy drastyczny film dotyczący znęcania się nad psem. Osoba zgłaszająca dostała nagranie, które krążyło od osoby do osoby – relacjonują inspektorzy KTOZ.

- REKLAMA -

Inspektorzy po obejrzeniu nagrania udali się na miejsce, aby ustalić czy zwierzę jeszcze żyje. – Nagranie było tak drastyczne, że finał mógł być naprawdę tragiczny – tłumaczą obrońcy zwierząt. Po dotarciu pod wskazany adres, właściciel zwierzęcia zaprowadził inspektorów w głąb ogrodu, gdzie w jednym z pomieszczeń gospodarczych zastali zamkniętego psa widocznego na filmiku. Na miejsce wezwano policję. – Właściciel przyznał się do nagrania filmiku, w którym znęca się nad psem i stwierdził, że to wszystko było dla zabawy. Uznał również, że nic się nie stało, a my przyjechaliśmy bezsensownie, bo psu nic nie jest – opowiadają uczestnicy interwencji. W obecności policji właściciel psa przyznał również, że całe wydarzenie miało miejsce 3 tygodnie temu.

- Advertisement -

– Pies został natychmiast przez nas zabezpieczony i zabrany do lekarza weterynarii. Jest obecnie pod naszą opieką – podsumowują inspektorzy KTOZ.

Filmik (DRASTYCZNY!!!) można zobaczyć na Facebook.

(AI GEG)

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *