Zajęcia z przedszkolakami w… kuchni

Ilustrowany Kurier Codzienny
1 Min. Czytania

W dniach 11 i 17 .05 2016 w ZSEG przeprowadzone były się zajęcia z przedszkolakami z przedszkola nr 13. Zajęcia miały na celu zapoznać młodych tarnowian z elementami zdrowego odżywiania.

 

Przedszkolaki w strojach kucharskich pod okiem i przy pomocy uczniów klas gastronomicznych, czyli swoich starszych koleżanek i kolegów sporządzali dekoracyjne tartinki. Dekorowali ciasteczka zbożowe, piekli banany z gorzką czekoladą, jak również uczyli się formować serwetki. Takie zajęcia to nie tylko nowe doświadczenie dla przedszkolaków, ale również doświadczenie dla naszych uczniów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *