Ależ emocje w Pruszkowie! Wisła przegrywała ze Zniczem 2:0. Wygrała 2:3!

Grzegorz Skowron

Wisła Kraków wywozi z Pruszkowa cenne trzy punkty. Biała Gwiazda przegrywała ze Zniczem 2:0, aby ostatecznie wygrać 2:3. Emocjonujący mecz daje Wiśle nadzieję na zbliżenie się do czołówki i pozwala wciąż myśleć o awansie do ekstraklasy.

Piątkowy mecz zaczął się fatalnie dla Wisły. Gospodarze już w 5. minucie prowadzili 1:0. W pierwszej połowie piłkarze Znicza strzelili jeszcze Wiślakom drugiego gola i nic nie wskazywało na to, by Biała Gwiazda się z tego podniosła.

Tymczasem druga połowa przyniosła trzy gole dla krakowskiej drużyny. W 51. minucie do bramki gospodarzy trafił Michał Żyro. Do remisu doprowadził Alan Uryga w 71. minucie. Trzecia bramka padła w 79 minucie – rzut karny wykorzystał Angel Rodado.