Dziś spotkanie Kuby Błaszczykowskiego z kibicami, w sobotę oficjalne pożegnanie

Podzielże się tym

Fot. Flickr

Czwartek, 3 sierpnia 2023, godz. 17 – spotkanie kibiców Wisły Kraków z Kubą Błaszczykowskim. Legenda Białej Gwiazdy pojawi się w Fanshopie Wisły Kraków. Będzie okazja do podziękowania piłkarzowi i zdobycia jego autografu.

Kuba Błaszczykowski kończy piłkarską karierę. W czwartek, 3 sierpnia 2023 roku, o godzinie 17.00 Kuba zawita do Official Fanshop, aby spotkać się z kibicami w przededniu oficjalnego zakończenia piłkarskiej kariery. „O tym, że Kuba Błaszczykowski ma oddanych kibiców nie trzeba nikogo przekonywać. Wśród fanów #JB16 są tacy, którzy chcieliby podziękować mu za niezwykłe emocje towarzyszące jego występom” – argumentuje klub organizujący spotkanie piłkarza z kibicami.

Przed spotkaniem wydzielone zostanie osobne wejście do Fanshopu. „Ze względu na zapowiadające się duże zainteresowanie ograniczeniu ulegnie liczba gadżetów przeznaczonych do podpisania” – zaznaczają organizatorzy.

W sobotę, 5 sierpnia 2023, w trakcie spotkania ze Stalą Rzeszów, odbędzie się oficjalne pożegnanie Kuby Błaszczykowskiego. „Klub planuje odpowiednio uhonorować swoją Legendę” – zapowiadają władze Wisły Kraków. Początek meczu ze Stalą Rzeszów o godz. 17.30.

(AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.