Sanah w marcu w Tauron Arenie Kraków i Arenie Jaskółka w Tarnowie

Grzegorz Skowron
Fot. materiały prasowe

Na te koncerty szykują się fani Sanah, których nie było stać na bilety na jej występy w ramach trasy „Poezyje i nie tylko” albo którzy nie zdążyli kupić biletów na te koncerty. Artystka rozszerzyła swoja trasę o drugą część – „Dansing”. Koncerty będą odbywać się w przestrzeniach, które pomieszczą więcej widzów, a tym samym bilety będą tańsze. Pierwszy taki koncert już 4 marca 2024 roku w Arenie Jaskółka w Tarnowie, trzy dni później fani Sanah zjadą się do Tauron Areny Kraków.

- reklama -

Liryczna odsłona twórczości Sanah przypadła do gustu jej fanom tak bardzo, że nadchodząca trasa „Poezyje i nie tylko” wyprzedała się w mgnieniu oka. Choć bilety tanie nie były, już ich nie ma. W ramach tej trasy Sanah wystąpi m.in. w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie (5 marca 2024) oraz Centrum Kongresowym ICE w Krakowie (11 kwietnia 2024).

- REKLAMA -

Artystka przygotowała jednak również coś dla osób, które od wygodnych foteli i wieczorowych strojów na koncertach, wolą taneczne szaleństwo w rytm energetycznych przebojów. „BAJKOWA sanah: Dansing” to halowe koncerty w 10 miastach w Polsce, w tym w Arenie Jaskółka w Tarnowie (4 marca 2024) oraz TAURON Arenie Kraków (7 marca 2024).

- Advertisement -

Ceny biletów na koncerty w Arenie Jaskółka w Tarnowie i w Tauron Arenie Kraków zaczynają się od 159 złotych. Najdroższe kosztują 259 złotych.

Bilety już w sprzedaży na www.bajkowasanah.pl oraz Eventim.pl.

(AI GEG)

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *