Gracze Pokemon GO opanowali Central Park w Nowym Jorku

Ilustrowany Kurier Codzienny
0 Min. Czytania

Nowy Jork, USA. Nowojorski Central Park stał się centrum wirtualnej rozrywki. Wszystko za sprawą najnowszej gry na smartfony – Pokemon GO. Gracze opanowali park, ponieważ wirtualnie pojawia się w nim wiele rzadkich stworzeń.

Gra Pokemon GO stała się fenomenem na skalę światową. Od czasu swojej premiery aplikacje pobrały już miliony użytkowników.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *