Jest jeszcze jedno nagranie związane ze śmiertelnym wypadkiem w Krakowie. Z wnętrza auta…

Podzielże się tym

Fot. screnn Telewizja krakow.pl

Nagranie z wnętrza samochodu, który rozbił się przy moście Dębnickim, trafiło do sieci. To zapis z telefonu komórkowego jednej z ofiar. „Dobra, już, k…a, starczy” – mówi jeden z pasażerów, kiedy auto pędzi z dużą prędkością ulicami Krakowa.

Film z wnętrza samochodu, w którym zginęło 4 mężczyzn, można zobaczyć na Facebook.

Wcześniej nagrania z monitoringu udostępnił Urząd Miasta Krakowa…

W sobotę, 15 lipca 2023 roku, około godz. 3 w nocy w Krakowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący Renault Megane jadący Aleją Krasińskiego w kierunku mostu Dębnickiego stracił nagle panowanie nad pojazdem, potrącił słupki zawężające jezdnię, przejechał przez skrzyżowanie w lewą stronę uderzając w słup sygnalizacji świetlnej i  lampę oświetlenia ulicznego a następnie zjechał, dachując, po schodach na Bulwar Czerwieński gdzie z kolei uderzył w betonowy murek okalający ścieżkę dla pieszych.

Służby zjawiły się na mijescu kilka minut po wypadku. Strażacy wyciągali poszkodowanych z pojazdu, pogotowie reanimowało ich. Niestety  czwórka mężczyzn, która znajdowała się w samochodzie zmarła. To mieszkańcy powiatu wielickiego w wieku 20 do 24 lat.

(AI GEG)

Podzielże się tym

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.