Maryla Rodowicz: Kiedy tylko zrobiłam prawo jazdy, byłam takim szalonym kierowcą

Ilustrowany Kurier Codzienny

Maryla Rodowicz skomentowała poczynania Edyty Górniak w programie „My Way”. Radzi, aby początkujący kierowcy zawsze jeździli ostrożnie. Sama nie zdecydowałaby się wziąć udziału w podobnym formacie.

- reklama -

Przede wszystkim dlatego, że ma już prawo jazdy, ale nie dałaby się też namówić na przejażdżkę po torze wyścigowym. Etap jazd wyczynowych ma już dawno za sobą.

- REKLAMA -

– Mam to prawo jazdy. Zrobiłam je bardzo dawno temu. Jeżdżę spokojnie. Już miałam różne okresy jazdy, kiedy tylko zrobiłam prawo jazdy, byłam takim szalonym kierowcą. Jeździłam za ostro, za szybko. Mnie się wydawało, że jeżdżę rajdowo, ścinam zakręty, to było bardzo niebezpieczne. Teraz jeżdżę ostrożnie. I to radzę właśnie świeżo upieczonym kierowcom – przyznała piosenkarka.

- Advertisement -

Jako wytrawny kierowca, zdaję sobie sprawę, że poruszanie się po polskich drogach nie należy do najłatwiejszych. Kibicuję więc swojej koleżance w walce o prawo jazdy. – Trzymam kciuki za Edytę, żeby je zrobiła. Niech potem zobaczy, jak się jeździ na drodze! – stwierdziła z uśmiechem.

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *