Motocyklista reanimowany po zderzeniu z samochodem

Podzielże się tym

Fot. małopolska policja

Do groźnego wypadku doszło w czwartek przed południem na drodze krajowej nr 44, na granicy Włosienicy i Przeciszowa, w powiecie oświęcimskim. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Motocyklista był reanimowany, w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Jak informuje policja, 2 listopada 2023, tuż przed godziną 11, na drodze krajowej nr 44 na granicy Włosienicy i Przeciszowa, w powiecie oświęcimskim, doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Policjanci wstępnie ustalili, że motocyklista, kierując motocyklem marki Honda, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem marki Peugeot, którym kierował 38 – letni mieszkaniec powiatu suskiego. Po zderzeniu z samochodem motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierę energochłonną.

Motocyklista był reanimowany najpierw przez policjantów z oświęcimskiej drogówki oraz ratownika ze Zintegrowanej Służby Ratowniczej, a następnie ratowników medycznych. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem LPR do jednego z krakowskich szpitali.

smiglowiec lpr policja

(Fot. małopolska policja)

Po wypadku droga była zamknięta dla ruchu. Służby kierowała samochody na objazdy.

(AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.