///

Rodzinny dramat w Siedliskach k. Tarnowa. W domu odnaleziono ciała 15-latka i jego matki

1 minuta czytania

Wczoraj (13.10.br.) około godziny 18:30, dyżurny tarnowskiej komendy otrzymał informację o odnalezieniu w jednym z domów jednorodzinnych w Siedliskach k. Tuchowa ciała dwóch osób, 15-letniego chłopca oraz 40-letniej kobiety – jego matki. Zwłoki znalazł ojciec, który wrócił do domu. W innej części domu przebywał jeszcze ich 19-letni syn.

Na miejscu pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej z Tarnowa oraz służby śledcze z tarnowskiej komendy, jak również z Komendy Wojewódzkiej Policji z Krakowa. Do działań włączyło się także Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Krakowie. Śledczy pracowali na miejscu do wczesnych godzin rannych, zbierając ślady oraz dowody mogące odpowiedzieć na pytanie, co się wydarzyło w podtarnowskiej wsi. Ciała 15-latka i 40-latki zostały przekazane do prosektorium, gdzie biegli z zakresu patomorfologii określą przyczynę oraz czas zgonu.

Zebrany materiał dowodowy zostanie poddany analizie w ramach prowadzonego postępowania przez Komendę Miejską Policji w Tarnowie, które będzie nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowie.

Źródło: materiały policji

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Ostrów: trwa rozbiórka mostu. Koniec „spacerów” do Tarnowa po zamkniętej przeprawie (wideo)

Następny wpis

Od środy do 27 października zakaz lotów do 29 państw; na liście nie ma m.in. UE i Ukrainy