Tragiczny finał poszukiwań 22-latka

Grzegorz Skowron
Fot. Pixabay

Nie żyje 22-latek, którego od wczoraj poszukiwano w powiecie gorlickim. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w pobliżu miejsca zamieszkania. Policja wstępnie wykluczyła działanie osób trzecich, ale przyczyny śmierci 22-latka będą ustalane w trakcie śledztwa. jedna z pierwszych decyzji prokuratury dotyczy wykonania sekcji zwłok.

- reklama -

Poszukiwania zaginionego mężczyzny  prowadzone przez funkcjonariuszy Policji trwały nieprzerwanie od godzin popołudniowo-wieczornych w poniedziałek, 19 lutego 2024 roku, kiedy to rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W działaniach brało udział łącznie ponad 60 funkcjonariuszy Policji ze wszystkich jednostek podległych pod Komendę Powiatową Policji w Gorlicach. Ponadto w poszukiwaniach wykorzystywany był policyjny dron oraz pies tropiący. Funkcjonariusze policji byli wspomagani także przez kilkudziesięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz okolicznych jednostek ochotniczych straży pożarnych, którzy do pomocy mieli również drona oraz quady. Teren poszukiwań był bardzo rozległy, pagórkowaty, w większości zalesiony i trudno dostępny.
Jak poinformowała gorlicka policja, działania poszukiwawcze zostały zakończone dzisiaj (20 lutego), około godziny 8.30, kiedy to w pobliżu miejsca zamieszkania poszukiwanego odnaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia działała grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i zostały również przeprowadzone oględziny pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu, a ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

- REKLAMA -

(AI GEG)

- Advertisement -
Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *