Trzeciomajowe święto. Gmina Tarnów zaprasza rowerzystów do Woli Rzędzińskiej

Ilustrowany Kurier Codzienny

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz rodzinny rajd rowerowy z niespodziankami to propozycja dla mieszkańców Gminy Tarnów i regionu na spędzenie majówki. Organizatorzy zapraszają w niedzielę, 3 maja, do Woli Rzędzińskiej, gdzie po mszy św. i uroczystościach okolicznościowych rowerzyści przejadą trasę „Szlakiem AK” (start godz. 14).

- reklama -

Każdy, kto pojawi się w Woli Rzędzińskiej z rowerem, będzie mógł przejechać blisko dwudziestokilometrową, rekreacyjną trasą w rodzinnym rajdzie (zapisy od godz. 11). Organizatorzy proszą wszystkich o założenie białych lub czerwonych koszulek. Na wszystkich uczestników rajdu czekają pamiątkowe gadżety oraz dyplomy. Wyjątkowa nagroda w postaci roweru czeka też na najstarszą uczestniczkę. A trójka najmłodszych rowerzystów może liczyć na rowerowe niespodzianki. Dodatkowo, dwadzieścia osób, które najszybciej pokonają trasę, dostanie medale.

- REKLAMA -

– Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców zarówno naszej gminy jak i okolic do wspólnego, trzeciomajowego świętowania. Trasa rajdu jest łatwa i tak opracowana, że na pewno nikt nie będzie miał problemów z jej pokonaniem – zachęca do udziału w wydarzeniu Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów.

Atrakcje czekają także na kibiców. Kiedy cykliści udadzą się na rajd, na Placu Bohaterów Armii Krajowej odbędą się „biało – czerwone” konkursy z nagrodami. A po zakończeniu rajdu organizatorzy zapewniają wzmacniający posiłek dla wszystkich.

- Advertisement -

Na organizację wydarzenia Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów pozyskało fundusze z Województwa Małopolskiego w ramach „Mecenatu Małopolski”.

3-MAJA-2013-druk-B2.cdr

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *