Wraca Ekstraklasa. „Liga jest najsłabsza od wielu lat, a gdy tylko ktoś pokaże jakiś błysk, pojawiają się kontrahenci, by wyrwać go z tego bałaganu”

IKC
IKC
 W piątek (7 lutego), meczem Arki Gdynia z Cracovią, rozgrywki wznowi po przerwie piłkarska PKO Ekstraklasa. W zimowym okienku transferowym mieliśmy prawdziwy eksodus wyróżniających się zawodników. Za granicę odeszli między innymi: Patryk Klimala (z Jagiellonii do Celticu), Jarosław Niezgoda (z Legii do Portland Timbers) czy Adam Buksa (z Pogoni do New England Revolution), a także zagraniczne gwiazdy, takie jak Darko Jevtić (z Lecha do Rubina Kazań) i Lukas Haraslin (z Lechii do Sassuolo).
– Nasza liga jest najsłabsza od wielu, wielu lat, od wielu dekad. No niestety, tak to się wszystko poukładało, że w tym momencie na każdego, kto zaprezentuje jakiś błysk formy, zaraz znajdują się kontrahenci do tego, żeby można było młodego polskiego zawodnika wyrwać z tego bałaganu – powiedział w rozmowie z x-news Piotr Czachowski, były reprezentant Polski.
TAGGED:
Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *