Zaginęła 15-latka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Grzegorz Skowron
Fot. policja

Zaginęła 15-latka z Krakowa. Policja publikuje zdjęcie dziewczyny, jej dane personalne i prosi o pomoc w poszukiwaniach. Nastolatka wyszła wczoraj wieczorem z domu i miała wrócić za nieco ponad godzinę. Do tej pory nie ma z nią kontaktu.

- reklama -

Zdjęcie, rysopis i dane personalne poszukiwanej nastolatki można znaleźć TUTAJ. jeśli link jest nieaktywny, to znaczy że poszukiwania się zakończyły.

- REKLAMA -

2 października 2023 roku około godziny 18.00 dziewczyna wyszła z domu na os. Kalinowym, miała się spotkać z koleżanką i wrócić do godziny 19.30. Do spotkania nastolatek jednak nie doszło, a 15-latka do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

- Advertisement -

Rysopis:

– wzrost 164 cm,

– waga około 60 kg,

– średnia budowa ciała,

– włosy ciemne sięgające za ramiona,

– oczy ciemne, posiada okulary.

– nos średni,

– na lewej dłoni tatuaż w postaci małego serduszka.

W chwili zaginięcia 15-latka ubrana była w szerokie czarne spodnie z kieszeniami po bokach, czarny podkoszulek z krótkim rękawem, białe sportowe buty.

– Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 911 lub pod numerem alarmowym 112 – apelują policjanci.

(AI GEG)

Share This Article
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *