/

Cracovia przestraszyła się Unii Tarnów? Nie chcą grać…

2 minut czytania

Jak informuje tarnowski klub we wtorek odbyło się spotkanie trójstronne w siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, które miało przynieść odpowiedź na pytanie w jakiej formule oraz w jakim terminie rozegrane zostaną spotkania barażowe o awans do III Ligi pomiędzy Unią Tarnów, a MKS Cracovią II.

– Pomimo gotowości tarnowskiej Unii do rozstrzygnięcia sprawy awansu w sportowym pojedynku w pierwotnie ustalonych terminach tj. 23. i 27. czerwca, nie udało się osiągnąć porozumienia w tym zakresie, gdyż Cracovia dąży do rozegrania baraży dopiero w lipcu. KS ZKS Unia Tarnów został zobowiązany do przekazania Prezydium MZPN ostatecznego stanowiska Klubu w ciągu najbliższych 48 godzin. W związku z tym w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie Rady Klubu z udziałem Zarządu i trenera pierwszej drużyny podczas, którego zostanie wypracowane finalny wniosek w tej sprawie – czytamy w nadesłanym komunikacie.

Chodzi o to, że w lipcu II drużyna Cracovii – po zakończeniu rozgrywek ekstraklasy – może się wzmocnić w meczach barażowych z Unią Tarnów piłkarzami z pierwszego składu.

Ostateczną decyzję co do kształtu i terminu rozgrywanych spotkań barażowych Małopolski Związek Piłki Nożnej podjąć ma na posiedzeniu w najbliższy czwartek.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni wpis

Antykryzysowe zmiany dla pracowników, czyli projekt tarcza 4.0. Co to oznacza dla pracodawców i pracowników?

Następny wpis

Tarnów: koncert w Amfiteatrze, otwarte kino Marzenie