/

Tarnów: koncert w Amfiteatrze, otwarte kino Marzenie

1 minuta czytania

W Tarnowie jest już czynny Amfiteatr Letni przy ul. Kopernika. W tym miesiącu obiekt będzie dostępny w godzinach od 12:00 do 19:00. 6 czerwca swoje podwoje otwiera również Kino Marzenie.

W Amfiteatrze w przypadku dni, w których odbywać się będą w obiekcie imprezy, godzina zamknięcia dostosowana będzie do zakończenia imprez. Podobnie jak w poprzednich latach w obiekcie w tych samych godzinach czynna jest Amfiteatr Cafe. Na terenie obiektu obowiązują zasady przestrzegania zaleceń GIS – zachowania 2 metrów odległości od innych, bez zasłaniania ust i nosa. Jeśli to nie jest możliwe konieczne jest noszenie maseczki. Zalecana jest dezynfekcja rąk.

Podczas imprez w części widowiskowej będzie mogło przebywać maksymalnie 150 osób, zajmując co drugie miejsce siedzące.

Najbliższa impreza w Amfiteatrze to kameralny koncert Bartek Szu i Te Fajne Dziewczyny, który odbędzie się 5 czerwca o 19:00. Wstęp wolny.

6 czerwca swoje podwoje otwiera również kino Marzenie. W nadchodzący weekend na seansach o 17:00 będzie można zobaczyć dokument fabularyzowany który odkrywa przed widzem sedno kultu, bez którego zrozumienie istoty wiary w Chrystusa staje się niemożliwe – „Najświętsze serce”. O 19:30 natomiast najnowszy film Guya Richiego „Dżentelmeni” – komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie, wypełniona błyskotliwymi dialogami i mnóstwem zabawnych zwrotów akcji.

Źródło: TCK, fot. ilustracyjne Artur Gawle

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.