Fernando Santos rzuca polską kadrę dla saudyjskiego klubu Al-Shabab? PZPN: nic o tym nie wiemy

Podzielże się tym

Fot. PAP/Leszek Szymański

„Selekcjoner przebywa aktualnie na urlopie. Tydzień temu był w Polsce na meczu Superpucharu Raków – Legia i nie było z jego strony żadnych sygnałów odnośnie zmiany jego planów zawodowych” – głosi komunikat PZPN. Media w niedzielę podały, że Fernando Santos zamierza podjąć pracę w saudyjskim Al-Shabab.

Saudyjskie media przekonują, że 68-letni szkoleniowiec stracił zainteresowanie posadą selekcjonera reprezentacji Polski. Utrzymują, że Portugalczyk porozumiał się już z czwartym zespołem poprzedniego sezonu Saudi Pro League, Al-Shabab. Warunki współpracy miały zostać ustalone, a więc do finalizacji operacji brakuje jedynie podpisu.

„My nic nie wiemy na ten temat” – przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski. Ale w niedzielę wieczorem prezes PZPN napisał w mediach społecznościowych, że doniesienia – jakoby trener Santos miał porzucić pracą w Polsce – są nieprawdziwe.

Biało-czerwoni eliminacje Euro 2024 rozpoczęli w słabym stylu. Przegrali 1:3 z Czechami i 2:3 z Mołdawią. Na koncie maja tylko jedno zwycięstwo – 1:0 z Albanią.

(PAP) (AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.