Kolejne wyłączenie ruchu tramwajowego. Na szczęście tylko na dwa dni

Podzielże się tym

Fot. MPK w Krakowie

W dniach 20-21 lipca zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Korona – Limanowskiego w związku z awaryjną naprawą torowiska. Z tego powodu zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych. Warto pamiętać, że tramwaje nie jeżdżą na Wzgórza Krzesławickie przez Grzegórzecką oraz Mogilską.

Mamy więc kolejne wyłączenie ruchu tramwajowego. Tym razem na odcinku Korona – Limanowskiego. Na dwa dni – czwartek i piątek – potrzebne są do wykonania awaryjnej naprawy torowiska.

Jak będą kursować tramwaje?

  • Linia 6 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Mały Płaszów P+R – estakada nad dworcem Kraków Płaszów – Wielicka – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna do Poczty Głównej, a następnie po aktualnej trasie do pętli Cichy Kącik z obecną częstotliwością
  • Linia 13 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Nowy Bieżanów P+R – Teligi – Wielicka – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna – Dietla – Stradomska i dalej po aktualnej trasie do pętli Bronowice z obecną częstotliwością
  • Linia 77 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Czerwone Maki P+R – Bobrzyńskiego – Grota-Roweckiego – Wadowicka – Kalwaryjska – Krakowska – Dietla – Starowiślna i dalej po aktualnej trasie do pętli Bronowice z obecną częstotliwością.

Bilety okresowe wykupione na linie kursujące po trasach czasowo zmienionych zachowują ważność na trasach stałych i zmienionych.

(AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.