Luksusowe porsche skradzione we Włoszech odnalezione w salonie samochodywm pod Krakowem

Podzielże się tym

Fot. KPP w Krakowie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie odzyskali porsche o wartości 460 tysięcy złotych. Samochód został skradziony na terenie Włoch. Śledczy ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy – chcą znaleźć osoby zamieszane w kradzież samochodu i dostarczenie go do Polski.

Kryminalni z  Komendy Powiatowej Policji w Krakowie w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że w jednym z salonów samochodowych na terenie powiatu krakowskiego może znajdować się kradzione porsche.

20 września 2023 roku policjanci udali się pod ustalony adres, gdzie znaleźli pojazd będący w ich zainteresowaniu. Sprawdzenie w policyjnych bazach danych potwierdziło, że porsche zostało skradzione z terenu Włoch. 

Samochód, którego wartość rynkowa szacuje się na 460 tysięcy złotych, został przez policjantów odzyskany i zostanie zwrócony jego właścicielowi.

W sprawie przeprowadzono szereg czynności procesowych. Śledczy ustalają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym także osoby mające związek z tym przestępstwem.

(AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.