Nocne utrudnienia na Pawiej i Lubicz. Przez tydzień

Podzielże się tym

Fot. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie

Od 13 do 21 listopada 2023 roku kierowców czekają nocne utrudnienia na ulicach Pawiej i Lubicz. Fragmenty tych ulic będą tymczasowo zamknięte dla ruchu drogowego na czas prowadzenia prac serwisowych torowiska tramwajowego.

W pierwszym etapie – od 13 do 16 listopada – roboty będą prowadzone na fragmencie ul. Lubicz przy skrzyżowaniu z ul. Westerplatte (wraz z łukiem, po którym tramwaje z tej ulicy skręcają w ul. Lubicz). W tym czasie nocami nie będzie możliwości wjazdu w ul. Lubicz, od Basztowej i Westerplatte.

W drugim etapie – od 16 do 21 listopada – ekipy zajmą się fragmentem torowiska na ul. Pawiej przy skrzyżowaniu z ul. Lubicz. Analogicznie prace będą prowadzone w nocy i wjazd w ul. Pawią będzie niemożliwy.

O takich zmianach organizacji ruchu powinni pamiętać zwłaszcza ci, którzy planują dojazd do dworca PKP lub dworca autobusowego. Roboty będą prowadzone od północy do godz. 4.

W dzień zarówno samochody, jak i tramwaje będą mogły bez przeszkód korzystać ze skrzyżowania ul. Basztowej, Lubicz, Pawiej i Westerplatte.

(AI GEG)

Podzielże się tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.